Як встановити програми на мобільний телефон.

На кінець-то свершилось - ви придбали одну з останніх моделей стільникового телефону, про яку так довго мріяли. Але як виявилося на практиці встановлені стандартні програми, задовольнять потреби, хіба що людину використовує телефон тільки для дзвінків, але ви ж не такий. Можливості телефону можна серйозно розширити за рахунок додаткового програмного забезпечення так, як роблять інші користувачі.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, дата-кабель (mini-USB), картрідер, блютуз адаптер, ІК адаптер, комп'ютер
Інструкція
1
Щоб встановити програму на мобільний телефон, для початку потрібно десь взяти саму програму. Найбільшим ресурсом з програмним забезпеченням є інтернет. Все, що вам потрібно, - це знайти в глобальній мережі цікаву для програму. Вибравши програму з безкрайнього безлічі пропозицій, закачайте її на мобільний телефон. Після закінчення завантаження пройдіть в папку зі збереженою програмою і запустіть її, дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після закінчення установки можна користуватися програмою.
2
Але буває і так, що потрібна вам програма є у вашого друга на його мобільному телефоні, навіщо тоді витрачати інтернет-трафік. Потрібно тільки перекачати програму з телефону товариша на свій телефон. З'єднати телефони між собою можна за допомогою бездротового підключення через bluetooth або ІК-порт. Для передачі файлу з телефону на телефон знадобиться менше часу, ніж знайти його в інтернеті і завантажити. Після закінчення передачі файлу-програми, виконайте дії, аналогічні діям, з файлом, закачаного з інтернету.
3
Але ви то чекали моменту, коли у вас з'явитися новий телефон, і напевно до цього підготувалися. Все необхідне програмне забезпечення у вас давно зібрано на вашому комп'ютері і залишилося його тільки правильно перемістити на телефон. Для з'єднання телефону з комп'ютером вам знадобитися один із таких пристроїв: дата-кабель (mini-USB), блютуз адаптер, ІК адаптер, а так же програмне забезпечення для роботи з телефоном на комп'ютері: PS Suite. Запустивши установку програми для телефону на комп'ютері, продовжити його установку доведеться за допомогою інтерфейсу телефону аналогічно першому і другому випадку.
4
Однак може виявитися так, що підключити телефон до комп'ютера за допомогою вищепереліченого конекту не представляється можливим. Тоді залишається останній і єдино вірний спосіб. Напевно, з телефоном ви придбали карту пам'яті, а з деякими вона йде в комплекті. Вийміть її з телефону і за допомогою картридера підключіть до комп'ютера, тепер на карту пам'яті можна скопіювати програми, які ви хочете встановити на свій телефон, а так же музику, фотографії та відеоролики. Помістивши карту пам'яті назад у телефон, вищеописаним способом встановіть потрібні вам додатки. Тепер у вас на телефоні будуть всі потрібні вам програми.
Зверніть увагу
Скачивайте програмне забезпечення лише з надійних сайтів, краще з сайту виробника телефону або його офіційного поставщіка.Еслі ваш телефон не підтримує «гарячу» зміну карт пам'яті, то перед витяганням карти вимкніть телефон.Отключайте карту пам'яті від комп'ютера тільки безпечним способом .
Корисна порада
Після закінчення установки будь-якої програми перезавантажте телефон, так встановлена програма працюватиме стабільніше.
З розвитком високих технологій по телефону стало можливим не тільки розмовляти і відправляти короткі повідомлення, а й використовувати його в абсолютно іншій якості.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - доступ в інтернет
  • - кабель для під'єднання до комп'ютера
Інструкція
1
Отже, програми в телефон можна встановлювати першим способом, вийшовши в інтернет з самого телефону. Для цього нам потрібен налаштований доступ в інтернет і позитивний баланс рахунку. Єднаємося з інтернетом, заходимо на сайт з програмами, натискаємо на активні посилання, і починаємо закачування програм. Зверніть увагу на місце збереження настановних файлів, щоб потім їх відшукати в папках телефону. Іноді вони зберігаються за замовчуванням в папку з назвами "Загальне, Різне, Нова папка". Але краще поставити їм шлях заздалегідь. Потім по закінченні скачки інсталяційний файл заходимо в папку, натискаємо на ім'я файлу, і нам пропонується встановити додаток. Встановлюємо додаток - і запускаємо. Налаштовуємо під себе - і користуємося.
2
Другий спосіб установки програм на телефон - за допомогою дата-кабелю. Для цього нам потрібен дата-кабель для підключення телефону до комп'ютера. До речі, при установці програм таким чином за допомогою дата кабелю можна не тільки залити файли встановлення в телефон, але і зробити синхронізацію даних в телефоні і комп'ютері. Це може допомогти вам у випадку втрати інформації з телефону - копія всіх даних буде в комп'ютері. Підключаємо телефон до комп'ютера, можна в режимі флеш-накопичувача, а можна використовувати менеджер файлів, заливаємо програми, і далі також встановлюємо їх безпосередньо в телефон, як було описано вище.
3
Ще один варіант - передача програм через bluetooth. Якщо у вашого друга є інсталяційний файл в його телефоні, достатньо просто обом включити функцію bluetooth, йому передати файл, а вам - прийняти. І далі - встановлюємо, налаштовуємо і користуємося.
Корисна порада
Не знімайте їх із телефону після установки програм. У разі збою програми її можна буде перевстановити.