Як купити подержаних автомобіль.

Вживані автомобілі коштують набагато дешевше нових. А адже в них, крім стандартного набору опцій і комплектуючих, є встановлені колишніми господарями. Це і сигналізація, і диски, і піддон картера і т.д. Головне при виборі колишнього у вживанні транспортного засобу - оглядати машину ретельно, а краще всього відігнати її на діагностику в сервіс.
Інструкція
1
Пошук уживаного автомобіля починайте з друзів. Повідомте родичам і сусідам, що ви шукайте машину. Можливо, хтось продає свою або знає того, хто хоче поміняти транспортний засіб. Купуючи машину у знайомого, шанс придбати неякісну набагато менше. Близька людина чесно розповість, що в ній не так і які в неї переваги. Обманювати вас йому немає сенсу.
2
Якщо підходящого авто серед знайомих не знайшлося, зверніться за допомогою в інтернет. Додайте оголошення про закупівлю на сайтах www.auto.ru, www.avito.ru, www.irr.ru. Опишіть, яку модель ви шукайте, рік випуску, пробіг. Додайте якомога більше інформації. Так ви уникнете дзвінків з пропозиціями купити зовсім не те, що вам потрібно.
3
Пошукайте повідомлення про продаж самостійно. Зробити це можна на тих же сайтах або купивши журнал з оголошеннями про купівлю/продаж автомобілів. Домовтеся з господарями про огляд цікавлять транспортних засобів.
4
На огляд візьміть з собою людину, яка розбирається в автомобілях. Також бажано придбати прилад, який заміряє рівень лакофарбового покриття. З його допомогою ви дізнаєтеся, чи була машина в аварії.
5
Вибравши потрібний автомобіль, перевірте наявність необхідних для продажу документів. Це: - паспорт транспортного засобу (ПТС), з даними про машину та її колишніх власників; - свідоцтво про реєстрацію автомобіля; - довіреність, завірена нотаріально (якщо продає не є господарем), про те, що він може представляти інтереси власника при вчиненні реєстраційних дій, оформлених у порядку, встановленому законодавством Російської Федерації (№ 488 від 04 червня 2007 р) - оригінал та копія; - паспорт громадянина Російської Федерації або посвідчення особи офіцера з довідкою Ф7; - квитанції про оплату державного мита за зняття машини з обліку; - поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (необов'язково).
6
Вирушайте в одну з організацій, уповноважених реєструвати угоди з автомобілями. Їх список можна уточнити на стенді в найближчому відділенні ГИБДД. Там підготують договір про купівлю-продаж, якої обов'язковий при постановці машини на облік.
7
Зібравши комплект документів, йдіть у відділ ДАІ за місцем прописки. Там автомобіль перевірять по базі, поставлять на облік і видадуть нові номери.