Як лікувати алергію на ліки.

Алергія на ліки може спостерігатися не тільки у людей, які схильні до неї, а й у багатьох тяжкохворих людей. При цьому жінки є найбільш схильними до прояву лікарської алергії, ніж представники чоловічої статі. Вона може бути наслідком абсолютної передозування медичних препаратів у таких випадках, коли призначається занадто велике дозування.
Інструкція
1
Прийміть холодний душ і нанесіть на запалену шкіру холодний компрес.
2
Носіть тільки той одяг, який не буде дратувати вашу шкіру.
3
Заспокойтеся і постарайтеся дотримуватися низького ступеня активності. Для того, щоб зменшити свербіж на шкірі, використовуйте мазь або крем, призначений від сонячних опіків. Також можете прийняти антигістамін.
4
Зверніться до фахівця або викличте швидку допомогу, особливо від тяжкості симптомів. У тому випадку, якщо у вас проявляються симптоми анафілаксії (різка алергічна реакція, стан організму починає володіти підвищеною чутливістю, кропив'янка), тоді до прибуття лікаря, постарайтеся зберегти спокій. Якщо ви зможете ковтати, прийміть антигістамін
5
Якщо у вас стало утруднено подих і ви хрипи, то застосуйте адреналін або бронхолитическое засіб. Ці препарати допоможуть розширити дихальні шляхи.
6
Ляжте на рівну поверхню (наприклад, на підлогу) і підніміть ноги. Це посилить кровоток до мозку. Таким чином ви зможете позбутися від слабкості і запаморочення.
7
Велика кількість алергічних реакцій на ліки проходять самі по собі через кілька днів після того, як скасували препарати, які викликали дану реакцію. Тому терапія, як правило, зводиться до лікування свербежу і болю.
8
У деяких випадках ліки можуть бути життєво необхідним і тому, його не можна буде скасувати. У цій ситуації доводиться миритися з проявами та симптомами алергії, наприклад, з кропив'янкою або лихоманкою. Наприклад, при лікуванні бактеріального ендокардиту пеніциліном, кропив'янка лікується глюкокортикоїдом.
9
При виникненні найбільш серйозних і загрозливих для життя симптомах (анафілактична реакція), при скруті дихання або навіть втрати свідомості, вводиться адреналін.
10
Як правило, лікар призначає такі препарати, як: стероїди (преднізон), антигістамінні або блокатори гістаміну (фамотидин, тагамет або ранітидин). При дуже важких реакціях пацієнта повинні госпіталізувати для тривалої терапії, а також спостереження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=47XhosmX3Xw