Як полагодити кнопку на клавіатурі.

Клавіатура ноутбука або стаціонарного комп'ютера - одне з найбільш часто використовуваних технічних винаходів. Написати листа, заповнити форму на сайті, пограти в гру - для всього цього вона просто необхідна. Але від тривалої експлуатації кнопки клавіатури ламаються. Чи можна їх полагодити самостійно?
Вам знадобиться
  • - товста голка;
  • - вигнута скріпка.
Інструкція
1
Огляньте клавіатуру і визначте причину поломки. Зазвичай кнопка, ламаючись, просто вискакує. Необхідно розглянути в подробицях, що саме зламалося в даний момент. Зверніть увагу на принцип кріплення кнопок на клавіатурі . Підставою для кнопки служить невеликий квадрат-фіксатор, який розкладається на подобі «розкладачки». На підставі також розмічені місця для кріплень. Сама ж кнопка має штирі за розміром кріплень підстави.
2
Візьміть товсту голку, щоб виправити ситуацію в тому випадку, якщо при поломці кнопки її «розкладачка» втратила свої властивості, так як зіскочили рамки. Завдання в тому, щоб знову з'єднати дві рамки підстави. Акуратно і ретельно, порівнюючи силу руху, вставте штирі кріплень однієї частини заснування в поглиблення іншій її частині і зафіксуйте це положення.
3
Після цього візьміть вигнуту скріпку. Вона потрібна для того, щоб після фіксації «розкладачки» в правильному положенні, встановити кнопку. Трохи підніміть скріпкою «розкладачку» і в такому положенні зверху встановлюйте кнопку. Несильно натисніть до клацання фіксатора.
4
Якщо кнопка клавіатури «вибухнула» під пальцями і вилетіла разом з фіксатором, то необхідно розібрати кнопку. Для цього від'єднайте «розкладачку» -фіксатор, отщелкнув один кінець і витягнувши з вушок другий.
5
На клавіатурі знайдіть три кріплення-вушка для фіксатора - одне побільше і два маленьких. Візьміть фіксатор і заведіть його на кріплення, починаючи з великого. Зверніть увагу на те, що вушка зроблені з алюмінію і легко ламаються, після чого ремонт кнопки перетворюється на ремонт клавіатури.
6
Після того як фіксатор зачепився за велике вушко, легким натисканням до клацання довведіте два інших кріплення. Потім встановіть верх кнопки, просто поєднавши пази «розкладачки» -фіксатора з виступами кришечки.