Як вибрати програвач.

Настав той час, коли CD і DVD-диски повністю витіснили всім колись звичні відеокасети формату VHS. Як правило, DVD-програвачі є невід'ємною частиною будь-якого будинку або квартири. Популярність цих пристроїв викликало високу якість зображення і різке падіння цін з роками.
Вам знадобиться
  • Точне знання необхідних параметрів майбутнього DVD-плеєра.
Інструкція
1
Вибір DVD-плеєра варто почати з перевірки роз'ємів на вашому телевізорі. Переконайтеся, що у вашого TV є гнізда "тюльпани", "SCART", "S-Video" або "HDMI". При покупці плеєра зверніть увагу на ті роз'єми, які є у вашому телевізорі.
2
Також зверніть увагу на діагональ телевізора. Чим менше діагональ, тим дешевше можна придбати DVD-плеєр. Запитайте чому? Відповідь дуже проста: дорожчі плеєри здатні виводити на екран більш високу якість. Якщо у вас телевізор з діагоналлю до 25 дюймів, то не варто наглядати DVD-плеєр вище ціни в 1500 руб. Але якщо у вас "LCD" або "плазма" з діагоналлю понад 27-29 дюймів, то є сенс вибрати плеєр високої цінової категорії. Майте на увазі, що перевіряти DVD-плеєр краще в цьому ж магазині на телевізорі, схожим за параметрами з вашим.
3
Варто відзначити, що до високої якості зображення цілком можна додати відмінну якість звуку. Щоб повністю насолодитися ним, необхідно придбати звукову апаратуру. Найчастіше, в комплекті з DVD-плеєром йде набір пятиканального звуку (звукові колонки). Така покупка економічно вигідна - ви отримуєте 2 в 1.Также в комплекті може йти підтримка караоке. Для тих, хто любить співати - це безпрограшний варіант. У сегменті DVD-плеєрів з караоке найбільш поширені моделі фірм "Samsung" та "LG".
4
Ще одним позитивним (додатковим) фактором є наявність функції запису дисків. Запис відбувається безпосередньо з телевізора, як в застарілих VHS-плеєрах. Ціна DVD-плеєра при наявності цієї функції практично не змінюється.
Як відомо, мода періодично повертається, будь то одяг, автомобілі або музичні інструменти. Це торкнулося і вінілового програвача, який є незамінним атрибутом домашньої аудіоапаратури для кожного поважаючого себе меломана. До того ж, сьогодні багато популярні музиканти та ді-джеї випускаються на вінілі, так що пора знову обзаводитися програвачами для старих добрих пластинок.
Інструкція
1
Першим ділом зверніть увагу на швидкісні характеристики і загальну функціональність мотора програвача. Рекомендується вибирати мотори, які можуть блокувати кварцовий стабілізатор швидкості.
2
Уважно огляньте диск-маховик, службовець підставою для платівки. Він повинен бути досить масивним, щоб забезпечувати стабільну частоту обертання. Сучасні маховики виготовляють з лексана і акрилу. Ці матеріали нешкідливі і мають резонансну частоту в безпечному діапазоні.
3
Зверніть увагу на привід. Він призначений для обертання пластинки з певною частотою, при цьому, не створюючи ніяких акустичних перешкод. Не рекомендується брати вінілові програвачі з прямим або роликовим приводом, тому що у них досить високий рівень вібрації. Крім цього, прямий привід може викликати електромагнітні наводки на звукознімач, і все разом це буде несумісне з якісним звучанням. Найкращий варіант - пассіковий привід, який забезпечує ізоляцію диска-маховика від моторних вібрацій.
4
Уважно поставтеся до вибору тонарма. Він служить для переміщення голки звукознімача по вініловій платівці вздовж її радіуса. Тонарм повинен бути зроблений з вуглепластика і кріпитися на «плаваючі» шасі. Це допоможе значно знизити рівень вібрації і поліпшити якість відтворення звуку.
5
Ну і нарешті, голка. Вибирайте голку з розрахунку «чим дорожче, тим краще». В даному випадку це саме так. Сферичні голки - недорогі і прості у виготовленні. Недолік їх у тому, що через поганий відстеження модуляції канави в місці високого рівня запису. Це веде до деформації пластинки, що в свою чергу призводить до повного спотворення звуку. Є ще еліптичні голки. Вони набагато дорожче, але дають набагато меншу спотворення звуку.