Як говорити грудним голосом. Як виробити грудної голос.

Грудной голос - низький, оксамитовий, звучний, з вираженою тембральной забарвленням. Психологи вважають, що людина з таким голосом здатний впливати на людей, оскільки сприймається як упевнена в собі, значимий, харизматичний і навіть більш привабливий. Хтось від природи схильний говорити таким голосом , але навчитися цьому може кожен охочий.
Інструкція
1
Ті, хто займався вокалом, знають, що в звуковидобуванні беруть участь резонатори - «акустична система» тіла людини. Резонаторами є носова порожнина, гайморові порожнини носа, лобові пазухи, ротова порожнина, гортань, глотка, трахея, легені і бронхи. Це заповнені повітрям простору, які перетворять звукові коливання. Саме резонатори надають голосу силу і тембр. Якщо при використанні верхніх резонаторів голос стає дзвінким, то при використанні нижніх - більш сильним і тембрально забарвленим. Щоб оволодіти грудним голосом , вокалісти вчаться співати «на опорі» - не за рахунок напруги голосових зв'язок, а за рахунок правильного використання резонаторів. Спів або розмова «на опорі» передбачає дихання за допомогою діафрагми або дихання животом. Щоб потренуватися в такому диханні, ляжте на спину, покладіть книжку на живіт і дихайте - книжка повинна підніматися і опускатися.
2
Покладіть руку на грудну клітку і протяжно вимовляєте яку-небудь голосну так, як ви зазвичай розмовляєте в житті. Якщо при цьому ви відчуваєте вібрацію в області грудної клітини, то ви говорите грудним голосом , якщо не відчуваєте - то основний резонатор вашого тіла не задіяний. У кожної людини свої природні дані, своя товщина і довжина зв'язок і т.д., тому кожен голос індивідуальний і має свій унікальний впізнаваний тембр. Діапазон грудного голосу у кожного свій, але в кожному разі він є. У середньому грудної діапазон становить дві октави.
3
Виконуйте вправи для нижніх резонаторів: протяжно вимовляєте голосні звуки, нахиляючись вперед (з положення стоячи); протяжно вимовляєте слова на видиху. Використовуйте прийом, який застосовують вокалісти при розспівування: пропевайте голосну літеру або склад знизу вгору, потім зверху вниз. При цьому відстежуйте, коли задіяний грудної резонатор, як він з'єднується з головним, як ви переходите на головний резонатор. Потім спробуйте задіяти грудної резонатор в розмові. Читайте уривки творів. Чим частіше ви будете тренуватися, тим швидше грудної голос стане для вас природним.
4
Потренируйтесь розслабляти тіло - м'язові затиски заважають красивому звуковидобування. Напружуватися повинні тільки м'язи діафрагми. Щелепу і губи також повинні бути розслаблені для хорошої артикуляції.
5
Постарайтеся виробити характерний для грудного голосу темп мови - плавний і розмірений. Складно говорити низьким голосом швидко і різко. Розмірене мова допомагає впливати на психіку слухачів, створювати у них відчуття впевненості і захищеності. Такій людині простіше справити потрібне враження і переконати співрозмовника в чому-небудь. Особливо часто грудної голос використовують у своїй роботі психологи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zb0HG7-gQ7o
Корисна порада
Правильна постановка голосу особливо важлива для тих, хто виступає на публіці або багато спілкується по роду професії.
Що не кажи, а глобальна мережа інтернет настільки глибоко увійшла в наше життя, що вирвати його звідти дуже і дуже складно. Адже там можна все - спілкуватися, листуватися і навіть дзвонити. Програм для цього теж немало. Одна з найбільш популярних - Mail.Ru Агент.
Інструкція
1
Дійсно, дивуватися не варто. Дане відкриття живе вже далеко не перший день. Тим більше що більшість користувача вже встигли оцінити всі переваги інтернету.
2
Дзвонити можна було через інтернет з тих самих пір, як була розроблена програма Skype. До всього іншого вона не тільки забезпечувала аудіо з'єднання між користувачами, то так само за наявності веб-камери могла передавати і зображення. Але час невблаганно йде вперед, з'являються нові програми, редагуються старі, і навіть така проста і давно всім знайома програмка як Mail.Ru Агент тепер теж здатна на деякі нові функції.
3
Раніше всі користувачі могли спілкуватися лише за допомогою перепису. Потім з'явилися дзвінки, але коштували вони недешево. Після цього з'явилася ще й відео зв'язок.
4
Але слід повернутися до теми. Для безкоштовного і безперешкодного спілкування через Агент знадобиться мікрофон. Можна придбати в будь-якому комп'ютерному магазині адаптований для комп'ютера агрегат для спілкування. У цьому випадку досить буде просто вставити мікрофонний джек у відповідний роз'єм комп'ютера (за замовчуванням позначається рожевим кольором), потім натиснути кнопку дзвінка і чекати, поки співрозмовник прийме ваш дзвінок. Після цього можна починати спілкуватися як через мобільний телефон, тільки безкоштовно.
5
Якщо ж адаптованого мікрофона немає, то можна взяти звичайний. Ноё враховуючи той факт, що у простого мікрофона великий джек, буде потрібно купити перехідник з великого на маленький. В іншому випадку мікрофон буде просто неможливо підключити до комп'ютера.