Як змусити антуріум цвісти. у антуріума скручуються листя.

Антуріум (Anthurium) або «квітка-хвіст» дуже незвичайне рослина. Насправді квітникарі милуються НЕ квітками цієї рослини, які майже невиразні оком, а яскравим покривалом - приквітковим листом. Забарвлення покривала і качана у антуриумов буває різною: рожевої, блакитнуватої, білої і яскраво-червоною. Однак змусити це рослина цвісти часом буває складно. Що ж необхідно зробити, щоб антуріум порадував вас цвітінням?
Вам знадобиться
  • - підходящий горщик;
  • - посудина для води або зволожувач повітря.
Інструкція
1
Підберіть для квітки горщик необхідної величини. Краще, якщо ємність буде трохи більше, ніж потрібно. Перевагу віддайте широким невисоким пластиковим горщикам, т.к. коренева система цієї рослини поверхнева. Обкладають з'являються повітряні коріння антуріума мохом сфагнумом, а при пересадці заглубляйте їх в грунт. Слідкуйте, щоб мох завжди був вологим.
2
Створіть для антуріума підходящі умови освітлення. Виберіть світле місце на підвіконні, але не ставте рослину під прямі сонячні промені, інакше квіти стануть дрібними і деформованими, а їх забарвлення блідою. В зимовий сезон можете створити для рослини додаткову досветку.
3
Контролюйте температуру повітря. Антуріум и досить теплолюбні. Підтримуйте режим температури влітку близько 22 ° C, а взимку не нижче 16 ° C. Бережіть рослину від протягів. Не залишайте горщик біля відкритої кватирки взимку або пізно восени - антуріум не виносить різких коливань температури.
4
Підтримуйте необхідну вологість грунту і повітря. Влітку частіше обприскуйте і поливайте квітка м'якою водою кімнатної температури. Слідкуйте, щоб вода при обприскуванні потрапляла тільки на листя. Взимку полив скоротіть, але не допускайте пересихання грунтового кома. Поставте поруч з горщиком посудину з водою. Це підвищить вологість повітря.
5
Підгодовуйте антуріум спеціальним добривом для кімнатних рослин (наприклад, Кеміра або ідеалом). До цвітіння давайте рослині добрива з підвищеним вмістом азоту, а в процесі цвітіння збільште кількість фосфору в підгодівлі.
Зверніть увагу
Врахуйте, що при зниженій вологості у антуріума починають скручуються листя.
Корисна порада
Не чекайте квіток відразу після придбання молодого рослини. Через те, що цвітіння антуриумов буває тривалий (кілька місяців), рослина повинна добре підготуватися до нього.