Як намалювати троянду вконтакте.

Написи і малюнки на стінах існували з давніх часів, їх створювали наші предки. Відпустіть свою уяву, навчитеся малювати свої думки на віртуальній стіні « ВКонтакте ».
Вам знадобиться
  • - Аккаунт у соціальній мережі "ВКонтакте".
Інструкція
1
Для графіті використовуються об'ємні зображення, різні знаки. Малюнки на міських стінах багатошарові, щоб їх створювати потрібно бути справжнім майстром. Спробуйте свої сили в соціальній мережі. Малюнки « ВКонтакте » теж називаються «графитти» і стіна для них мається, тільки віртуальна.
2
Визначтеся з тематикою малюнка, зробіть ескіз на папері. Придумайте свою віртуальну підпис, нехай вас впізнають. Розвивайте власний стиль.
3
Вивчіть кілька способів, поширених в соціальній мережі. Починайте з простішого, потім переходите до складного. Один з найбільш простих - додаток «Троянди на стінку одному». Відкрийте свою сторінку, знайдіть пункт «додатки», відкрийте каталог, в якому воно і знаходиться. Завантажте на свою сторінку і користуйтеся.
4
Додатків для створення графіті в соціальній мережі безліч. Зверніть увагу на «Живе графіті». Перш ніж створити троянду, яку можна відправити другу, доведеться потренуватися. Тут нагоді досвід роботи в стандартній програмі «Paint».
5
Скачайте «Virite». За допомогою цієї програми ви легко створите шедеври. Запустіть її, використовуючи поєднання клавіш ctrl + shift + 1. Програма працює на задньому фоні браузера. Виберіть букет троянд, обведіть його, використовуйте інструменти малювання "Живого графіті". Сміливо відправляйте на стіну одному.
6
Використовуйте символи. Малюнки, виконані за допомогою знаків, букв, символів можна зустріти на сторінках користувачів. Скопіюйте готові, використовуючи відповідні сайти, але цікавіше намалювати картинку самостійно.
7
Техніка малювання символами різноманітна за стилями, але базується на декількох правилах і базових прийомах. Побудуйте контур квітки, використовуючи дефіси, дужки, крапки та інші знаки пунктуації. Контур сгладьте, фон заповніть буквами і цифрами.
Зверніть увагу
Малювати мишкою складно, працювати краще з планшетом.
Корисна порада
Скидайте готові малюнки в коментарях.