Як почати робити ремонт.

Якщо ви вже усвідомили необхідність ремонту , але ніяк не можете приступити до виконання задуманого, не турбуйтеся. Почніть не поспішаючи продумувати деталі і розробляти план майбутнього «заходи». Підготовка до ремонту вимагає серйозного підходу і терпіння.
Інструкція
1
Визначте масштаби ремонту - від цього буде залежати обсяг робіт, терміни завершення і сума матеріальних вкладень. Можна виділити три основних види - євроремонт, капітальний і косметический.Косметический ремонт рекомендується робити раз на 7 років. Він включає в себе заміну електрики і сантехніки, фарбування труб, зміну стінового, стельового і підлогового покриття. Цей варіант є самим економічним.Капітальний ремонт передбачає перепланування, заміну труб і електропроводки, вирівнювання стелі, стін і підлоги, а також установку нових дверей і склопакетів. Якісно проведеного капітального ремонту має вистачити років на 17-20.Евроремонтом прийнято називати капітальний ремонт, що проводиться за заздалегідь розробленим дизайнерським проектом, з використанням будівельних та оздоблювальних матеріалів найвищої якості. Цей вид ремонту зажадає від вас самих великих грошових вкладень.
2
Якщо ви вирішили не залучати професійного дизайнера для створення проекту - це завдання доведеться вирішувати самостійно. Ретельно, сантиметр за сантиметром, обмірте всю квартиру. Акуратно запишіть всі дані. Продумайте деталі і зробіть ескіз. На креслення слід нанести, відповідно до обраним масштабом, розташування дверей, сантехніки, нових меблів, плити, холодильника і т.д. Якщо ви вирішили зробити перепланування, слід врахувати, що деякі види ремонтних робіт вимагають обов'язкового узгодження у відповідних інстанціях.
3
Постарайтеся скласти приблизний кошторис. З'ясуйте ціну на будівельні та оздоблювальні матеріали, як мінімум, в 2-3 місцях. Розрахуйте їх витрата. Однак, прикидаючи бюджет, не варто повністю покладатися на отримані цифри. Навіть якщо ви дуже скрупульозно підрахували все до останнього гвинтика - в процесі ремонту обов'язково з'явиться якась непередбачена стаття витрат. Просто постарайтеся звести такі «несподіванки» до мінімуму.
4
Після того як ви визначилися з дизайном і матеріалами, настав час прийняти «епохальне» рішення. Оцініть свої сили і можливості і вирішіть, чи будете ви робити ремонт самостійно або запросіть команду професіоналів. У першому варіанті ви, безумовно, заощадите значну суму, але ризикуєте розтягнути "задоволення" на багато місяців. Та й якість робіт, якщо ви не є будівельником-універсалом, може бути не дуже хорошим. Якщо ви вирішили звертатися в будівельну компанію, необхідно додати вартість робіт до складеної раніше кошторисі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XVMoQGzgbmA