Як організувати меблеве виробництво. Як налагодити роботу заводу з виробництва меблів.

В побуті ми оточені різними типами меблів. І часто наш вибір належить не моді чи рішенням естетичних завдань, а функціональності і зручності. У зв'язку з цим найбільш перспективними напрямками меблевого виробництва вважається кухонна, офісна та спеціалізована меблі.
Інструкція
1
Для організації меблевого виробництва вам знадобиться просторе приміщення, площею не менше 1000 кв. метрів, щоб у ньому можна було розмістити виробничий цех. Якщо ви плануєте почати невеликий меблевий бізнес, то буде достатньо приміщення в два рази менше.
2
На початкових етапах ви можете виробляти недорогу корпусні меблі з ламінованої ДСП. Технологія виготовлення таких меблів досить проста, до того ж ДСП ви зможете придбати в будь-якому регіоні Росії. Спеціалізуватися можна на виробництві кухонних або офісних меблів.
3
Відкривайте меблеве виробництво подалі від великих конкурентів. В регіонах починати подібний бізнес дуже вигідно. Однак віддаленість від конкурентів зовсім не означає, що вам не слід дбати про рекламу. Виключати подібну статтю витрат повністю не можна.
4
Врахуйте, що перевагою вашого меблевого виробництва повинна бути близькість до споживача. Це дозволить покупцям безпосередньо звертатися до виробника, наприклад, при заміні придбаного товару в разі браку. До того ж, близькість до споживача підвищує оборотність коштів, що для будь-якого бізнесу є досить важливим показником.
5
Перевагою меблевого виробництва, організовуваного вами, повинно бути швидке реагування на запити споживачів. Пам'ятайте, що жодна велика меблева фабрика не має можливості працювати за індивідуальними замовленнями, а малий бізнес від подібних замовлень отримує гарантований прибуток, а часом вирішує виниклі фінансові труднощі.
6
Продавати вироблену меблі ви можете через дилерів. Але нерідко в даний час для вирішення проблем збуту виробники об'єднуються. Йдеться про ситуацію, коли великі меблеві організації продають в своїх магазинах продукцію середніх і малих виробників. Плюси такого співробітництва очевидні для обох сторін - магазини збільшують асортимент, а малі підприємства мають можливість для виходу на ринок.