Як організувати промоакцію.

Промоакція - відмінний маркетинговий інструмент. Вона дозволяє познайомити кінцевого споживача з новим продуктом, а також розповісти про привабливі властивості давно відомого товару. Даний вид реклами досить дешевий у порівнянні з роликами на телебачення чи радіо і, в теж час, приносить відчутну користь для популяризації бренду.
Інструкція
1
Складіть план проведення промоакції. Внесіть туди пошук місця проведення заходу, підбір промоутерів, виготовлення pos-матеріалів та сувенірної продукції, виробництво додаткових рекламних зразків продукту. Забезпечите план докладної кошторисом.
2
Виявити цільову аудиторію, перед тим, як організувати промоакцію . Для цього проведіть фокус-групи, зібравши представників різних споживчих шарів. З'ясуйте, що саме їх приваблює в товарі, і про які корисних його властивості вони не знали. Для цього підготуйте анкети з усіма важливими питаннями і надайте опитуваним зразки продукту.
3
З'ясувавши привабливу для споживача інформацію, акцентуйте майбутню промоакцію саме на ній. Використовуйте її при виготовленні pos - матеріалів. Також додайте слова і гасла, що привертають увагу: "Найсмачніші", "Новинка", "Перші", "Суперзнижка" і т.д.
4
Виготовте яскраві стенди та уніформу для промоутерів. На всіх pos-матеріалах обов'язково повинен бути присутнім логотип і слоган продукту. Чим яскравіше вони будуть, тим більше увагу споживачів притягнуть.
5
При організації промоакції їстівного товару подбайте про достатній запас продуктів. Безкоштовні зразки розходяться дуже швидко. Також запасіться недорогий сувенірною продукцією - ручками, кепками, брелоками і т.д.
6
Оберіть місце проведення промоакції. Найкраще шукати місця великого скупчення людей - головні площі міста, гіпермаркети і т.д. Отримати дозвіл на організацію заходу в громадських місцях можна в управі цікавить округу. Або домовтеся з дирекцією потрібного магазину. Іноді оренда площ можлива тільки за гроші, не забудьте внести цей витрата в кошторис.
7
Підберіть промоутерів і роздайте їм інформацію про продукт. Розробіть текст, який вони будуть вимовляти під час промоакції. Проведіть репетицію. Вибирайте активних співробітників з грамотною мовою, здатних вигідно представити товар.
8
Заздалегідь завезіть все необхідне обладнання в місце проведення промоакції. Обговоріть з промоутерами терміни початку і закінчення заходу. Контролюйте проведення особисто або призначте відповідальних менеджерів.