Як зупинити короткозорість.

Короткозорість , або міопія, найчастіше виникає в дитячому віці після декількох років навчання. Коли подібний діагноз поставлений, слід дотримуватися обов'язкові гігієнічні вимоги для того, щоб її зупинити і не допустити подальшого розвитку.
Вам знадобиться
  • - робота при хорошому освітленні;
  • - корекція зору за допомогою контактних лінз або окулярів;
  • - комплекс вправ з розвитку глядацького сприйняття.
Інструкція
1
Зупинити розвиток міопії найпростіше після 25 років, так як в цьому фізіологічному віці стінки ока менш податливі, тому навіть прості заходи будуть дієві. Однак гігієнічні вимоги актуальні для всіх, хто хоче зберегти зір або загальмувати процес розвитку короткозорості. Перш за все слід приділити підвищену увагу вечірньому відпочинку і виключити роботу зору тільки при настільній лампі або тільки при загальному освітленні. Працюючи в вечірній час, необхідно включати обидва джерела світла, так як низький рівень освітленості об'єктів - головна причина перенапруги окорухових м'язів, що призводить до прогресування захворювання.
2
Крім того, для зупинки подальшого розвитку короткозорості слід проводити своєчасну корекцію зору за допомогою контактних лінз або окулярів, індивідуально підібраних фахівцем. Використання контактних лінз переважніше в разі сильної короткозорості, в разі, якщо професійна діяльність не дозволяє носити окуляри або для рухливих дітей. Контактна корекція сприяє роботі очних м'язів, на відміну від окулярів, але і в окулярах необхідно проводити не менше години в день, щоб очі від них не одвикали.
3
Також для запобігання розвитку короткозорості слід обмежити перегляд телевізійних передач і час роботи за комп'ютером. Виконання спеціального комплексу вправ з розвитку глядацького сприйняття допоможе зупинити розвиток міопії і підтримувати рівень гостроти зору на певному рівні. У кожному разі, за всіма консультаціями слід звертатися до лікаря-офтальмолога.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що поступовий розвиток короткозорості призводить до погіршення сприйняття зображення, яке стає сфокусованим, а «розмитим». Дистанційні дрібні предмети стають погано помітними, і, щоб їх краще розгледіти, доводиться примружуватися. Чим яскравіше виражений симптом «примруження», тим вищий ступінь короткозорості.