Як з'єднати кілька фотографії.

Фотографування - справа нехитра. Але часом не всі фотографії нас влаштовують: то дальній фон не підходящий, то чогось не вистачає. Ось тут-то ми і вдаємося до допомоги Photoshop, редагуємо, поправляємо, додаємо трохи ефектів. Але цим можливості Photoshop не обмежуються, ним можна скористатися навіть якщо в фотознімку вас все влаштовує. Сьогодні ми з вами спробуємо з'єднати дві фотографії в одну за допомогою Photoshop CS4, причому ці фотографії можуть мати навіть різні розміри. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зайдіть в Photoshop. Виберіть вкладку «Файл», натисніть «Відкрити». У вас повинно відкритися вікно «Папка».
2
Виберіть в «Папці» файл з першим фото, яке будемо з'єднувати. Потім натисніть "Відкрити". Обраний вами знімок повинен завантажитися в Photoshop для редагування.
3
Завантажте другу фотографію таким же способом: «Файл» - «Відкрити» - «Папка».
4
Додайте фотографії в сусідніх вікнах. Для цього виконайте наступне: «Вікно» - «Упорядкувати» - «По горизонталі».
5
Починайте з'єднувати фотографії, щоб це зробити виберіть на панелі інструментів дія «Переміщення».
6
Переміщайте. Утримуючи лівою кнопкою миші одну фотографію, перетягніть її на іншу. У вас вийде, що один фотознімок накладено на інший.
7
Відкрийте вкладку «Шари» (у правій частині екрана), там вам потрібно вибрати «Задній план», клікнувши на нього мишкою. У вас з'явиться вікно «Новий шар», натисніть кнопку «Так», щоб перейменувати шар. Тепер клікніть на «Шар 1» (знаходиться над заднім шаром). Виберіть на панелі інструментів «Вільне трансформування», можете його вибрати, натиснувши клавіші «Ctrl + T».
8
Визначте, яке фото у вас буде активним, яке ви будете пристосовувати під інше. Навколо фото, яке ви будете змінювати, з'явиться рамочка для редагування. Утримуючи клавішу «Shift», змінюйте розміри фотографії, зробити його вище, нижче, коротше або довше. Підстройте активне фото під інший знімок. Коли розміри фото співпадуть, натисніть «Enter».
9
Зробіть так, щоб лінія з'єднань знімків була непомітна. Для цього виберіть «Шар 1» і клікніть по значку «Додати шар маску». Біля «Шаруючи 1» повинен з'явитися значок «Шаруючи маски». На панелі інструментів виберіть «Градієнт», вкажіть тип кольору «Чорний, білий».
10
Натисніть клавішу «Shift», утримуючи її, проведіть лінію від початку з'єднання знімків вниз, відстань визначте самі. Тепер лінія з'єднання знімків буде непомітна. Експериментуйте, з'єднуючи знімки!