Як відмити чавунну сковороду. відмити чавунні решітки.

Напевно у кожної господині іноді трапляється так, що частина їжі пригорає до дна чавунної сковороди, яку згодом не так вже й просто очистити. З часом на сковороді утворюється товстий шар гару, через який посуд виглядає не кращим чином. Так як же відмити чавунну сковороду і надати їй новий і блискучий вигляд?
Вам знадобиться
  • - пральний порошок або господарське мило,
  • - кальцинована сода,
  • - тюбик канцелярського клею,
  • - оцтова кислота,
  • - металева щітка.
Інструкція
1
Як відомо, з часом чавунні сковороди набувають чорний колір від накопичених і пригорілі жирів, які неможливо відмити рідким миючим засобом, в цьому випадку знадобиться що-небудь більш сильне. Візьміть велику ємність, в яку поміститься сковорода (таз або велика каструля) і налийте в неї воду. Опустіть пригорілу посуд, додайте жменю прального порошку і кальцинованої соди, видавіть тюбик канцелярського клею і поставте на вогонь. Кип'ятіть протягом двох годин. Поступово нагар почне відставати від сковороди, почистіть її металевою щіткою. При бажанні процедуру можна повторити.
2
Існує ще один простий спосіб очищення чавунної сковороди від нагару, який не вимагає грошових витрат. Для цього достатньо покласти сковороду на тривалий час в багаття, після цього весь нагар відійде. Можна застосовувати даний метод і вдома, але в цьому випадку вся квартира буде наповнена димом і чадом.
3
Можна випробувати замочити чавунну сковороду у великій кількості оцтової кислоти. Через два-три дні від сковороди відстане весь жир і кіптява. Вам же залишиться її тільки помити теплою водою з додаванням рідких миючих засобів і як слід обполоснути.
4
На сьогоднішній день на багатьох ринках можна побачити у продажу спеціальну металеву щітку, яка без зусиль зможе видалити застарілий нагар з чавунною сковороди, не вимагаючи від вас особливих фізичних зусиль. До речі, якщо ви не бажаєте докладати зусиль і мучитися з чищенням сковороди, ви можете її принести на ринок, де вам почистять її за помірну плату.
Корисна порада
Найпростіше як слід підготувати сковороду до подальшої експлуатації, ніж потім очищати її всілякими способами. Для цього необхідно нову чавунну сковороду пропалити на сильному вогні з сіллю. Коли сіль стане коричневого кольору, почистіть сковороду не зовсім ще постигла сіллю. Після цього змастіть її рослинним маслом і поставте покататись в духовку. Завдяки такій обробці, до сковороди не почне прилипати їжа.