Як пофарбувати машину з балончика. Як пофарбувати тріщину на машині.

На жаль, від відколів і подряпин не застрахована жодна машина, але зробити непомітними ці ушкодження може практично кожен автовласник. Можна пофарбувати машину з балончика і тим самим самостійно вирішити проблему подряпин, що псують зовнішній вигляд вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - балончик з фарбою потрібного кольору;
  • - базова емаль;
  • - безбарвний лак;
  • - газети або плівка;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Для початку визначте тип пошкодження, так як якщо воно дійшло до металу або грунтовки, будуть потрібні крім фарби додаткові матеріали, такі як грунтовка, шпаклівка, обезжириватель і наждачний папір. Якщо подряпини і тріщини нікчемного розміру, то усунути їх можна добре відполіровану поверхню. Врахуйте, що балончик з фарбою призначається тільки для фарбування тріщин, сколів і подряпин.
2
У разі коли подряпина дуже глибока, що досягла металу, необхідно якомога швидше провести її закладення і фарбування. Якщо цього вчасно не зробити, то метал почне окислюватися, а потім іржавіти. Щоб цього не трапилося, вимийте і висушіть поверхню подряпини, а потім обробіть її обезжиривателем. Місце навколо ремонтного ділянки закрийте газетами або тонкою плівкою, щоб випадково його не забруднити. Всі роботи проводите в рукавичках.
3
Далі заґрунтуйте подряпину або відкол спеціальної автомобільної ґрунтовкою, яка також продається в балончика х, як і фарба. Поверх грунтовки нанесіть шар шпаклівки, остаточно вирівнюючи вм'ятину або подряпину. Надлишки шпаклівки, після її остаточного висихання (20 хвилин), зніміть наждачним папером, призначеної для сухої обробки. Після цього місце ремонту добре знежирте і витріть насухо чистою серветкою.
4
Підготувавши місце ремонту, приступайте безпосередньо до фарбування. Для початку нанесіть базову емаль, а потім фарбу з аерозольного балончика. Фарбу наносите в 2-3 шари, даючи кожному шару просохнути 10-15 хвилин. Поверх добре висохлого останнього шару фарби нанесіть безбарвний лак, також укладений в балончик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JDPm7Nsc6sI
Зверніть увагу
Будьте обережні, виробляючи фарбування, так як автомобільна емаль володіє сильною токсичністю
Корисна порада
Для того щоб пофарбована поверхня якнайменше кидалася в очі, наносите наступний шар фарби так, щоб він злегка заходив а межі попереднього шару.