Як почистити мідний самовар. Як очистити самовар 19 століття.

Незважаючи на те, що чайники і диспенсери давно витіснили з повсякденного життя самовари , їх залишилося ще чимало на просторах нашої батьківщини. І господарі, до яких ці раритетні речі прийшли у спадок від бабусь і дідусів, всіляко намагаються підтримувати мідних друзів в хорошому стані, позбавляючи їх від наслідків взаємодії повітря і міді.
Вам знадобиться
  • - оцтова кислота;
  • - питна сода;
  • - червона цегла;
  • - зубний порошок;
  • - паста Гої ;
  • - лимонна кислота.
Інструкція
1
Тонка темна плівка, що покриває з часом мідні самовари , є продуктом окислення міді. Позбутися від неї непросто, але цілком возможно.Налейте в самовар окріп або, якщо самовар діючий, нагрійте в ньому воду. Приготуйте розчин оцтової кислоти (5-10%) і почистіть їм гарячий самовар. Цей метод найбезпечніший для самовара, так як не пошкоджує його, не дряпає.
2
Використовуйте питну соду. Намочіть м'яку тканинну тряпочку в теплій воді, нанесіть на неї невелику кількість соди на неї. Протирайте потемнілу поверхню самовара не поспішаючи, легкими рухами. Не тисніть на ганчірочку, що не прикладайте великих зусиль, інакше ви пошкодите самовар, залишивши на ньому розводи і дрібні подряпини.
3
Наслідуйте приклад предків - для чищення самовара використовуйте дрібно товчений цегла. Чим дрібніше, тим краще. Врахуйте, що цей спосіб самий травмонебезпечний для старого мідного приладу нагрівання води. За тим же принципом можна застосовувати звичайний пісок.
4
Очистити самовар допоможе і зубний порошок. Використовуйте його за прикладом питної соди - на м'яку ганчірочку наносите трохи порошку і злегка тріть поверхню.
5
Скористайтеся спеціальними засобами для очищення міді - пастою Гої на основі оксиду хрому, яка призначена для шліфування й полірування металів і іншого.
6
Якщо чистка потрібна і для внутрішньої поверхні самовара, то застосуйте наступний метод: прокип'ятіть самовар з водою, додавши в неї лимонну кислоту (для нескладних забруднень 5 г на 10 літрів, для сильної накипу - 40 грамів на той же об'єм рідини ). Після цієї процедури не забудьте промити самовар для виключення отруєнь.
7
Останній спосіб очищення для самих ледачих або ж для тих, хто дорожить старовинним самоваром. Просто віднесіть його до фахівців, які мають різні хімічні речовини для роботи з раритетними речами. Вони вже точно не зашкодять поверхню самовара і повернуть його вам оновленим.
Вважається, що справжній самовар здатний наповнити будинок російським духом і святом. Однак якщо ви купили даний агрегат з рук, перед використанням варто піддати "пузатого" ретельної мийці. Як це зробити найбільш ефективно і легко, слід розповісти докладніше.
Інструкція
1
Розберіть самовар . Як правило, знімних частин у них мало: краник і ключик від нього, підставка, а також, можливо, ручки і коронка. У більшості ж випадків цей список буде заповнений лише наполовину.
2
Залийте самовар водою. Для початку ви можете використовувати звичайну воду з-під крана, попередньо заткнувши отвір під краник. Переконайтеся, що самовар не тече і не має пробоїн. Якщо ж такі все-таки знаходяться, або закрийте їх, припаявши невеликий шматочок алюмінію, або використовуючи спеціальну рідку гуму.
3
Починайте основну частину миття після того, як самовар буде залатати. Для початку варто відмити внутрішню частину. Залийте колбу агрегату гарячою водою спочатку в суміші з миючим засобом. Можна використовувати звичайну губку, якщо отвір у кришці досить широке, щоб в нього пролізла рука. Якщо ж такої можливості немає, купіть новий йоржик або спеціальну щітку.
4
Після того як самовар буде повністю очищений, слід ще раз залити його водою з додаванням знезаражувальних засобів. Як мінімум, наведіть розчин марганцівки середньої концентрації. Промийте колбу як слід ще раз, а потім приступайте до наступного кроку.
5
Виконайте очистку зовнішньої частини самовар а з миючим засобом, як робили це всередині. Різниця чистки зовні лише в тому, що вам немає потреби дезінфікувати його тут, але будьте акуратними з тими областями, де відбувається стик деталей. Як правило, "вік" бере свій над самовар ом саме в цих місцях, і при занадто ретельної і активної чищенні ви можете пошкодити корпус і створити нові тріщини.
6
Зберіть самовар після очищення і хоча б двічі прокип'ятіть воду в ньому, перш ніж пити чай - це обов'язкова міра з метою вбити залишки бактерій і вивести, можливо, не змив чистячі засоби, які можуть бути більш небезпечними, ніж навіть самі бактерії.