Як збільшити пам'ять на флешці. Як стискати файли на флешці.

Буває, прийдеш до одного переписати новий фільм або гру, а в процесі з'ясовується, що «недостатньо місця на диску» - попросту переповнена флешка. І чому вона не гумова? На жаль, розмір карти пам'яті заданий конструктивно, а змінюватися він може тільки в меншу сторону. Але інформацію з флешки не видалити - вона вся потрібна, і не йти адже додому без фільму.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер (ноутбук), програмне забезпечення.
Інструкція
1
Будь-яку інформацію (файл) можна стиснути - зменшити її размет від початкового. Знайдіть на карті пам'яті папки з текстовими документами (.doc, .xls), для їх стиснення придумано багато програм WinRAR, WinZIP вони зменшують розмір документа, майже десятикратно упаковуючи їх в окрему папку-архів. Але проблема в тому що розмір самого текстового документа спочатку малий, і якщо у вас на флещке не зберігається твори Леніна, то звільненого місця для фільму не вистачить.
2
Що ще може зберігатися на «мобільному» носії інформації, звичайно фотографії. Розмір фотографії після фотоапарата може досягати 10 Мб, але ви самі прекрасно бачили фотографії хорошої якості розміром в декілька сотень кілобайт, справа в тому що фотоапарат прикріплює багато сміття, «почистити» фотографію - зменшити її розмір можна так само за допомогою спеціального софту, якого повно на просторах інтернету. Головним критерієм зменшення розміру фотографії служить збереження якості самого знімка.
3
Так ви завзятий меломан, стільки музики носити. Ось де реально можна викроїти мегабайти вільного простору. Для стиснення музичних файлів так само є свої програми, користуватися ними просто і інтуїтивно зрозуміло. Розмір музичного файлу зменшується за рахунок зниження бітрейта записи, але зменшувати його до нуля не варто, таку музику потім слухати буде просто противно. Можливий так само варіант, стиснути наявні на флешці відео файли, або сам фільм який ви хочете переписати, але ця процедура досить тривала і може займати від 4 до 10 годин і більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kds8X_BfFLc
Зверніть увагу
Текстові документи стискаються до мінімуму автоматично, без порушення якості документа, і управляти процесом стиснення (кінцевим розміром) можливості нет.Прі стисканні фотографій і музики є можливість змінювати розмір кінцевого файлу, але не робіть розмір фотографії і бітрейт музики занадто маленьким , в іншому випадку результатом разочаруетесь.Не видаляйте вихідні файли не перевіривши результат можливо він вас не влаштує за якістю.
Корисна порада
Пред стисненням визначте скільки місця вам необхідно звільнити, виходячи з цього шукайте той вид файлів які зменшившись дадуть вам таке вільне місце.
Ви помітили, що ємність вашого USB-флеш-накопичувача в процесі експлуатації зменшилася. Іноді вона стискається дуже істотно. Найімовірніше, це стало наслідком впливу на нього вірусів. В цьому випадку ви можете повернути первісний обсяг накопичувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - антивірусна програма з останніми оновленнями;
  • - файловий менеджер Total Commander;
  • - утиліта h2testw.
Інструкція
1
Увімкніть відображення прихованих і системних файлів на вашому флеш-накопичувачі. Перевірте USB-флеш-накопичувач антивірусною програмою і, якщо щось знайшлося, видаліть. Якщо після перевірки на віруси обсяг флешки не змінився, форматуйте її, попередньо зберігши дані на жорсткий диск комп'ютера або інший носій інформації.
2
Якщо все папки на вашій флешці були замінені вірусом на ярлики, а співвідношення вільного і зайнятого простору при цьому не помінялося, не поспішайте її форматувати. Вірус при цьому створює директорію, в назву якої записує неприпустимі символи. Переконатися в тому, що інформація з флешки нікуди не зникла можна за допомогою командного рядка. Введіть в ній «g: \/x», де g - безпосередньо флешка, а x - ключ для показу всіх файлів. Ви побачите приховану папку, наприклад, з назвою e2e2 ~ 1.
3
Коли ви дізнаєтеся назву папки, можете до неї звернутися безпосередньо з файлового менеджера. Використовуючи командний рядок перейменуйте це назва, що містить неприпустимий символ ~, в будь-яке інше, наприклад, 111. Іншим способом боротьби з даним вірусом може бути створення bat-файл, що містить рядок «attrib -s -h -r -a/s/d» і виконання його з флеш-накопичувача. Крім того, флешку можна запакувати архиватором, а після відкриття архіву витягти всі потрібні папки.
4
Визначте реальний розмір флешки за допомогою утиліти h2testw. Для цього підключіть її до комп'ютера і переконайтеся, що на ній немає ніяких файлів. Запустіть утиліту h2testw, натисніть кнопку «Select», у якості пріоритетного способу перевірки виберіть запис даних в усі вільні сектора. Для тестування натисніть кнопку «Write + Verify».
Зверніть увагу
Не попадайтеся на виверти шахраїв. Способів збільшення обсягу фізичної пам'яті на флешці не існує.
Корисна порада
Регулярно оновлюйте антивірусне забезпечення вашого комп'ютера. Дублюйте найбільш цінну інформацію.