Як виїхати до Ірландії.

Ірландія має поетичну назву «Смарагдовий острів», таке ім'я дано їй за яскравий колір трави на луках, дерев і плюща на будинках. З висоти пташиного польоту острів теж виглядає надзвичайно зеленим. Щоб переконатися в цьому, досить купити квиток на літак і полетіти в Ірландію .
Інструкція
1
Визначтеся, в яку частину острова під назвою Ірландія вам необхідно потрапити - в однойменне держава Ірландія або в частину Сполученого Королівства Великобританії. Подорож в будь-яке з цих держав вимагає оформлення візи, а Великобританія не входить в шенгенську зону, на відміну від Ірландії.
2
Купуйте авіаквиток в Дублін, столицю Ірландії. Прямі рейси з Москви ні, всі рейси здійснюються з однією або двома пересадками. В Дублін літають літаки наступних авіакомпаній: LuftHansa, Swiss, Turkish Airlines, Malev Hungarian Airlines, Аерофлот, Трансаеро, BMI, S7 Airlines, Air Berlin, Aer Lingus, LOT Polish Airlines, SAS Scandinavian Airlines, Air France. Найдешевші квитки продають шведські SAS Scandinavian Airlines (проміжна посадка в Копенгагені) та угорські Malev Hungarian Airlines (стикування рейсу в Будапешті). Обидва авіаперевізника здійснюють по одній стикуванні. Загальний час у дорозі становить від 6 годині 50 хвилин до 27 годин 26 хвилин в залежності від того, яка кількість доведеться провести в аеропорту проміжної посадки. Вартість квитка становить від 10 000 до 75 000 рублів.
3
Придбайте квиток в Белфаст, головне місто Північної Ірландії, що входить до складу Великобританії. Як і в Дублін, прямих рейсів немає, виберіть найбільш підходящий переліт з однією або двома проміжними посадками. У Белфаст можна полетіти рейсами LuftHansa, British Airways, Brussels Airlines, Аерофлот, KLM, BMI, S7 Airlines, Aer Lingus, LOT Polish Airlines, Трансаеро, Air Baltic, Flybe, Air France. Загальна тривалість перельоту становить від 7:00 до 38 годин 45 хвилин. Одні з найбільш прийнятних цін пропонують польська авіакомпанія LOT Polish Airlines (2 пересадки - в Вашаве і в Лондоні) і Трансаеро (стикування рейсу в Лондоні). Вартість авіаквитка становить від 15 000 до 51 000 рублів. Ціни дійсні на жовтень 2011 року.