Як вживати шипшина. Як приймати відвар шипшини.

Здавна відомо, що шипшина дуже багатий вітаміном С. Він відмінно зміцнює імунітет, має протизапальну і антиоксидантну дію. Плоди шипшина а використовують при простудних захворюваннях, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а так же як омолоджуючий засіб. Як правильно вживати шипшина , щоб він приніс користь для здоров'я?
Інструкція
1
Багато хто думає, що лікувальним є лише відвар із плодів шипшина а, але ця думка помилкова, в багатьох країнах в їжу вживають не тільки плоди, а й листя шипшина а, а з плодів роблять варення і різноманітні консерви. Незалежно від того, що ви вирішили зробити з лікувальних плодів: сироп, відвар, пюре, вам необхідно добре обробити ягоди. Обробляти плоди шипшина а необхідно дуже ретельно, адже тонкі волокна та насіння можуть шкідливо вплив на стравохід і шлунок.
2
Найбільш часто з шипшина а готують чай. Для цього недостатньо просто заварити плоди шипшина а. Для найбільшої концентрації корисних речовин в чаї, необхідно взяти термос, насипати туди невелику жменю плодів шипшина а, і залити крутим окропом. Далі закрутіть кришку термоса і дайте настоятися протягом 15-20 хвилин. За бажанням в чай можна додати трохи меду або варення. Вживати в перебігу дня як звичайний чай. Однак зловживати чаєм з шипшина а теж не варто, адже крім усього іншого, він так само володіє сечогінною і жовчогінною дією. Тому двох-трьох кухлів в день буде достатньо.
3
Щоб приготувати відвар з шипшина а необхідно прокип'ятити ягоди в закритій каструлі на протязі 20 хвилин, потім гарненько подрібнити плоди. Далі відвар разом з подрібненими ягодами необхідно процідити через сито. Отриманий концентрат слід заморозити кубиками і зберігати в морозилці. У разі необхідності можна діставати потроху, розморожувати і вживати в невеликих кількостях. Щоб приготувати сироп, отриманий відвар злийте назад у каструлю, додайте цукру, кип'ятіть ще 5-10 хвилин. Вилийте вміст каструлі в ємність, і зберігайте в холодильнику. Сироп можна додавати по одній столовій ложці в чай.
4
Так само з шипшина а можна зробити пюре. Заздалегідь підготовлені і очищені ягоди, подрібніть за допомогою кухонного комбайна, отримане пюре можна зберігати в морозилці. А можна засипати невеликою кількістю цукру і закрутити в баночки як варення. Однак зберігати таке пюре необхідно так само в прохолодному місці. Вживати слід по одній-дві чайної ложки за один прийом.