Як закачати гру з комп'ютера на телефон. чи може гра для компа йти на телефоні.

Мобільні телефони вже давно не є предметом розкоші, а їхні можливості розширюються від моделі до моделі. Своїми можливостями деякі моделі просто вражають. Зараз пограти в саму нову іграшку можна в будь-якому місці, тому що є її «мобільна» версія. Первісне знаходження гри не настільки важливо, вона може бути на жорсткому диску комп'ютера, USB-flesh носії, CD або DVD диску. У кожному разі процедуру доведеться проводити за допомогою комп'ютера, тому як телефон дані носії не підтримує.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер (ноутбук)
  • - дата-кабель
  • - кардрідер
  • - блютуз-адаптер
  • - ІК-адаптер
Інструкція
1
Якщо в комплекті вашого телефону є дата-кабель або кабель mini-USB, то підключайте його до комп'ютера. Додатково вам може знадобитися програмне забезпечення (PS Suite) для роботи комп'ютера з телефоном, яке може йти в комплекті з телефоном або вільно поширяться через інтернет на сайті виробника телефону. Запустивши дану програму, увійдіть в розділ «Установка програм», вам буде запропонований вибір програми (ігри), яке ви хочете встановити. Виберіть гру на вашому комп'ютері та дотримуйтесь інструкцій програми.
2
Але часто буває так, що дата-кабелю в комплекті телефону немає, а дістати його до деяких моделей телефонів в роздрібній торгівлі не те що проблематично, а просто нереально. Тоді вам допоможе бездротової коннект: ІЧ-порт і блютуз. Одне з цих коштів обміну інформацією має бути на вашому телефоні. Придбати ж ІК-адаптер або блютуз-адаптер можна в будь-якому телефонному ларьку. Все подальші процедури аналогічні діям з дата-кабелем.
3
Але що робити, якщо потрібно встановити додаток на телефон терміново, а нічого з перерахованого під рукою немає? Подивіться на системний блок свого комп'ютера, огляньте навколо ноутбук. Бачите тонкі горизонтальні прорізи з написами над ними (SD, MMC, MS)? Це роз'єми для карт пам'яті. Візьміть карту пам'яті телефону і підключіть до комп'ютера. В розділі «Мій комп'ютер - Пристрої зі змінними носіями» з'явитися новий пристрій - «Накопичувач». Це і є ваша карта пам'яті. Скопіюйте файл гри з комп'ютера на карту пам'яті, а потім, повернувши її в телефон, встановіть гру за допомогою внутрішнього інтерфейсу телефону. Тепер ваші улюблені ігри зможуть потрапляти в телефон і радувати вас своєю різноманітністю.
Зверніть увагу
Якщо ваш телефон не підтримує «гарячу» заміну карт пам'яті, то перед тим як витягти карту, відключіть телефон.Прі відключенні карти пам'яті від комп'ютера виробляєте «безпечне вилучення пристрою», так дані на вашій карті не пропадуть, а карта буде довше працювати.
Корисна порада
При з'єднанні телефону через ІК-порт і блютуз пам'ятайте: ІК передача йде тільки при розташуванні датчиків один навпроти одного і відстані між ними від 5 до 15 см; блютуз передаватиме дані на відстані до 50 м за умови, що не братиме предметів, що перекривають пряму видимість.