Як вибрати ім'я для кота.

З появою в будинку кішки життя його мешканців повністю змінюється. Тепер вам належить піклуватися про маленьку шерстистого грудочці, годувати його, оберігати і стежити за його здоров'ям. Звичайно, кішка - тварина домашня і взамін на турботу і увагу дарує своїм господарям неймовірну любов, ніжність і муркотіння. Але все це вам тільки належить. Зараз же настає найвідповідальніший момент - тварині необхідно дати ім'я .
Інструкція
1
Намагайтеся уникати кличок з низькими звуками. Справа в тому, що кішки вельми трепетно ставляться до звуків, оскільки мають дуже чутливим слуховим апаратом. Для вашого полосатика буде вкрай неприємно звучати все, що містить низькі глухі звуки, тому в імені подібних поєднань краще уникати. Імена на кшталт Мава, Бука, Воля або Нора кішкам можуть дуже не сподобається. Зате все, що містить звуки високі, для мурок солодше музики. Назвіть вашого вихованця Кузя, Леся або Заза, і він буде вам дуже вдячний.
2
Тепер про практичною стороні питання. Ім'я кішки повинно звучати лаконічно і яскраво. Дуже часто тварин окликають по імені саме для того, щоб привернути їх увагу або показати, що їх поведінка не заслуговує похвали. Уявіть собі, як будете обурено кричати «Е-ли-са-вет-та», намагаючись зігнати вашу улюбленицю з обіднього столу. Уявили? А тепер уявіть, що потрібно теж саме прокричати коту на ім'я Барсик. Краще всього, якщо ім'я тваринного легко і чітко вимовляється. З тієї ж причини не давайте тваринам занадто складних імен на кшталт Бернардетти або Аве-Марія Маркізи. За паспортом вашу породисту мурку можуть звати хоч Вельгельміной-Августиною-Килиною, але в побуті їй особисто про це знати зовсім не обов'язково.
3
Вчені з'ясували, що кішкам дуже подобаються шиплячі і свистячі звуки, тому використовуйте в імені поєднання «ч», «ж», «ш» і «щ». Пухнастик - відмінний варіант для кота з розкішною шовковистою гривою, а білосніжна красуня охоче стане відгукуватися на Сніжинку. Зрозуміло, ім'я має відповідати зовнішності, темпераменту і характеру вашого чотириногого друга, тому перш ніж давати коту кличку, придивіться до нього уважніше.
Зверніть увагу
Подвійні імена кішки не запам'ятовують, тому навіть не намагайтеся кликати свого улюбленця бутерброди Петровичем або Ганною Миколаївною. Тварина все одно почне реагувати лише на першу частину свого імені, абсолютно ігноруючи другий.
Корисна порада
Ім'я для кішки краще вибирати таке, щоб тварині було просто його запам'ятати, що не плутаючись. Оригінальна кличка кшталт «Омлет», звичайно, здивує всіх ваших знайомих, але щоранку буде приводити тварина в повне здивування. Адже відрізнити власне ім'я від пункту вашого меню кішка навряд чи зможе.
Ім'я кішці, як і людині, варто давати один раз і на все життя. Якщо постійно змінювати кличку або використовувати її різні модифікації, то вихованець не навчиться впізнавати своє ім'я і не буде відгукуватися на ваш заклик. Щоб привчити тварину до вибраного імені, називайте його їм тільки в приємні моменти: коли гладите або годуєте.
Інструкція
1
Ім'я має бути звучним і нескладним. По-перше, його має бути зручно вимовляти людям. Якщо господар буде сам спотикатися в кількох поспіль йдуть приголосних або вимовляти ім'я насилу, то кішка не навчиться сприймати свою клічку.Во-друге, варто враховувати особливості сприйняття звуків котячими. Відзначено, що кішки добре запам'ятовують імена з одного-двох складів. Тому довгі клички варто скорочувати. Ваш вихованець швидко почне відгукуватися на поклик, якщо в ньому будуть свистячі і шиплячі літери. Адже недарма «хвостатих» кличуть розкотистим «киць-киць». Включіть в ім'я такі літери, як С, Ш, Щ, Ж, Ч, З. Ці звуки привертають увагу кішки. Швидко запам'ятовуються імена закінчуються на І, наприклад, Дольчі.Но не варто включати в ім'я поєднання «КС». Щоб незнайома людина не міг підманити кішку, якщо вона втече з дому. З цією ж метою не рекомендується називати вихованців поширеними котячими кличками, такими, як Мурка, Дуся, Ліка.
2
Як правило, породистий кошеня, потрапляючи в новий будинок, вже має ім'я, дане йому в розпліднику і вписане в родовід. Це звичайно довгі, в два-три слова, клички, що звучать на іноземний лад. Британським короткошерстим дають англійські імена, перським і сіамським - восточние.Вовсе не обов'язково будинку кликати вихованця цими гучними і громіздкими кличками. Придумайте зручне і приємне скорочення, а повним ім'ям користуйтеся тільки на виставках.
3
Багато господарів вірять, що імена у кішок, як і у людини, закладають особливості характеру і навіть визначають долю. У це можна вірити або не вірити, але не дивуйтеся потім, якщо кішка, названа на честь богині Афіни, буде любити дряпатися, а Соня - спати цілими днями.
4
Втім, саме від уже помічених особливостей тварини можна придумати і кличку. Для непосидючій Анфіса, для грайливої Масяня, для гордої Клеопатра (скорочено Клепа). Кличка може відображати і зовнішній вигляд «мугикаючи», особливо її окрас. Димка, Пантера, Сніжок, Шеррі, Пінкі говорять про колір пітомца.В відповідальний момент вибору імені господарі закликають на підмогу і знаки зодіаку, і нумерологію, і відомі літературні твори, в яких фігурують тварини. В іменах використовуються назви місяців, географічні назви, імена відомих особистостей і богів давніх релігій. Так само в Інтернеті можна знайти безліч списків кличок тварин.
5
Випишіть кілька імен, які вам подобаються, і «порадьтеся» з вихованцем. Вимовляєте клички і стежте за реакцією кішки. Те ім'я, яке приверне її увагу, підійде їй найкраще і швидше запам'ятається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m10Y_zlZ14s