Як надіти шлею на кота. Як надіти поводок на кішку.

Якщо ви вирішили дати можливість вашому котові досліджувати світ за межами будинку, але як і раніше, дуже боїтеся, що він загубиться чи потрапить під машину - придбайте йому спеціальну шлею для прогулянок. Таку конструкцію можна придбати практично в будь-якому зоомагазині. Одягнути шлею на свого улюбленця не складе великих труднощів.
Інструкція
1
Виберіть відповідну шлею . Слід знати, що у кішок, на відміну від собак, м'язи шиї достатньо слабкі. Тому, якщо ви вирішили вигулювати вашого улюбленця «під наглядом» необхідно вибирати саме шлею , а не нашийник. Будь-який, навіть самий м'який, нашийник може заподіяти коту біль. Віддавайте перевагу шлейки, зробленим з бавовни або нейлону - шкіряна «збруя» може виявитися занадто важкою для тварини.
2
Уважно розгляньте шлею . Як правило, вона складається з замкнутого кільця, яке пов'язане з ремінцем. Розміри даного кільця регулюються. Повідець кріпиться до даної «конструкції» за допомогою карабіна.
3
Візьміть кота і акуратно просуньте його голову в кільце. При цьому кільце повинне виявитися на шиї у тварини. Розгорніть шлею таким чином, щоб з'єднує перемичка розташувалася на горлі. Переконайтеся в тому, що петля для кріплення карабіна розташована на холці кота.
4
Пересуньте ремінець шлейки і розширте простір між кільцем і перемичкою.
5
Акуратно протягніть праву лапу тварини в проміжок між кільцем і ремінцем. При цьому шлейка повинна охопити лапу кота, а перемичка виявитися у нього на грудях.
6
Заведіть вільний кінець ремінця під ліву лапу кота і застебніть його. Поставте кота на підлогу. Просуньте палець між кільцем, лежачим на шиї тварини, і його горлом. Переконайтеся в тому, що шлейка не заважає коту дихати і, в той же час, не дасть йому вивернутися. Поправте перемичку і перевірте надійність фіксації правої лапи. Затягніть ремінець. Слід врахувати, що якщо шлейка буде застебнута занадто вільно, то тварина просто вивернеться з неї. Тому перш ніж виводити свого улюбленця на прогулянку в новому «обмундируванні», необхідно ще раз переконатися в надійності конструкції.
7
Слід знати, що привчати кота до нової «амуніції» необхідно поступово. На першому етапі шлейка одягається на короткий час і тільки в межах будинку. Тільки після того, як кіт почне відчувати себе вільно, можна виводити його на першу прогулянку.