Як відкрити файл для редагування.

Виконання операції відкриття файлу для редагування прямо пов'язане з типом обраного файлу і параметрами його відображення в системі. В даному випадку розглядається процедура відкриття та зміни файлу Boot.ini з використанням інструменту «Завантаження і відновлення» OS Windows.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» робочого столу кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості» для виконання операції створення резервної копії файлу Boot.ini в Відповідне з вимогами безпеки корпорації WIndows .
2
Перейдіть на вкладку «Додатково» в розпочатому діалоговомокне і натисніть кнопку «Налаштування» у розділі «Завантаження і відновлення».
3
Виконайте натискання кнопки «Правка» у вузлі «Завантаження операційної системи» для відкриття вибраного файлу в текстовому редакторі «Блокнот».
4
Вкажіть команду «Зберегти як» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми «Блокнот» і викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші на порожньому місці нового діалогового вікна.
5
Використовуйте пункт «Створити» і вкажіть команду «Папку».
6
Використовуйте пункт «Створити» і вкажіть команду «Папку».
7
Виконайте подвійний клік миші на створеній папці і використовуйте кнопку «Зберегти» для підтвердження виконання команди збереження резервної копії файлу Boot.ini.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення операції редагування файлу Boot.ini.
9
Вкажіть значення sysdm.cpi в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна та натисніть кнопку «Налаштування» у розділі «Завантаження і відновлення».
11
Оберіть команду «Правка» у розділі «Завантаження операційної системи» і внесіть необхідні зміни.
12
Поверніться в пункт "Виконати» головного меню «Пуск» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску інструменту «Командний рядок».
13
Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску і вкажіть значення bootcfg/? в тестовому поле командного рядка для додавання або зміни команд Bootcfg.exe.
Корисна порада
Зміни файлу boot.ini дозволяють користувачеві додати або видалити операційну систему, вибрати OS за умовчанням і встановити час очікування завантаження.