Як змінити формат комірки. Як в excel змінити колір комірки.

Виконання процедури зміни формату осередки робочого листа офісного додатка Excel, що входить в пакет Microsoft Office, відноситься до стандартних операцій програми і може бути здійснено штатними засобами без залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Excel, що входить в пакет Microsoft Office, і розкрийте меню «Формат ячеек» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції зміни формату обраної осередки.
2
Перейдіть на вкладку «Число" діалогового вікна і вкажіть необхідний формат у випадаючому списку розділу «Числові формати» (за замовчуванням використовується формат «Загальний»).
3
Вкажіть клітинку, підлягає зміні формату , і перейдіть в пункт «Умовне форматування» меню «Формат» верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Використовуйте параметр «Значення» для виконання операції форматування потрібної осередки в залежності від її вмісту і вкажіть операцію порівняння.
5
Введіть необхідне значення або формулу (з використанням символу «=») перед нею) або вкажіть значення «Формула» для застосування обраного критерію форматування.
6
Введіть значення формули з логічними визначеннями «ІСТИНА» або «БРЕХНЯ» і поверніться в меню «Формат» верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть обраний тип формату осередки та натисніть кнопку «Додати» для застосування зроблених змін.
8
Виконайте виділення осередки, що підлягає копіюванню умовного формату , і натисніть кнопку «Формат за зразком» верхній панелі інструментів вікна програми Excel для проведення процедури копіювання формату обраної осередки.
9
Вкажіть осередки, підлягають зміни формату та натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди.
10
Використовуйте команду «Формат» для зміни кожного критерію форматування, що підлягає зміні, або вкажіть пункт «Очистити» в діалоговому вікні «Формат ячеек» для наступного визначення критеріїв форматування.
11
Натисніть кнопку «Очистити» і вкажіть необхідні формати.
12
Використовуйте команду «Видалити» для проведення операції очищення обраних умов форматування і застосуєте прапорці на полях критеріїв, що підлягають видаленню.