Як навчитися фотографувати зеркалкой. навчитися фотографувати зеркалкой відео дивитися.

Якщо ви придбали дзеркальний фотоапарат, це не означає, що ваші фотографії цю ж секунду стануть професійними. Для того щоб робити хороші знімки, потрібно навчитися користуватися своєю зеркалкой. Потрібно вивчити основні поняття. Потренуватися змінювати налаштування фотоапарата і досліджувати, взаємозв'язок між обставинами зйомки, настройками фотоапарата і одержуваним результатом.
Інструкція
1
Щоб отримати хороший знімок, потрібно враховувати освітленість об'єкту зйомки. Залежно від цього показника вам потрібно буде виставити ІСО (світлочутливість) фотоапарата. У сонячну погоду або при використанні гарного освітлення краще опустити її значення до 100 або 200. У похмуру погоду або в сутінки слід підняти до 400, а ввечері, вночі, на концерті, в клубі - до 800 або вище. Чим вище исо, тим більше цифрового шуму з'являється на знімках. До того ж високі значення исо при яскравому освітленні приведуть до того, що кадр буде безнадійно зіпсований. Так само важливо пам'ятати, якщо ви користуєтеся спалахом, світлочутливість також варто знизити до 100-200.
2
Тепер перейдемо до налаштування бб, тобто баланс білого. Ця настройка допомагає камері правильно розпізнати і відобразити кольору. Адже різні типи освітлення дають абсолютно різні картинки. Наприклад, звичайна лампа розжарювання дає усім квітам жовтизну. Налаштування бб «лампа розжарювання», щоб врівноважити колірну температуру і зробити кольори більш природними, додає більше синього і цим нейтралізує жовте освітлення лампи. Спробуйте познімати з різними настройками бб на вулиці в різну погоду, в приміщенні з різним освітленням. Порівняйте результати.
3
У різних ситуаціях потрібно правильно використовувати можливості діафрагми. По суті це дірка в об'єктиві. Її можна відкривати і закривати, контролюючи потік світла. Відповідно, чим більше ви її відкриєте, тим світліше виходить фотографія і навпаки. Крім пропуску світла діафрагма виконує ще одну важливу функцію: вона дозволяє регулювати ГРИП (глибину різкості). Відкрита діафрагма розмиває все, що знаходиться поза зоною фокусування. Закрита діафрагма навпаки робить все зображення однаково-різким.
4
Ще важливо вміти правильно виставляти витримку. Від неї залежить, чітким або розмазаним буде кадр, чи буде він статичним або динамічним. Коротка витримка дозволить заморозити кадр. Чим стрімкіше рухається об'єкт, тим коротше повинна бути витримка.
5
У вечірній час дуже мало світла потрапляє на діафрагму і з короткою витримкою ми не отримаємо ніяких результатів. Потрібно використовувати більш тривалі витримки для кращої опрацювання деталей. При цьому важливо використовувати штатив або інше тверде підставу для фотоапарата, оскільки камера за час витримки буде фіксувати навіть найменші рухи. З іншого боку зйомка рухомих об'єктів на довгій витримці теж може дати дуже цікаві результати. Наприклад, вода, знята з короткою витримкою виглядає різко, дзвінко, чітко видно бризки. Але якщо зняти її ж, але вже з довгою витримкою, то вода на знімку буде плинною, плавної, схожою на шовк, струмені будуть схожі на срібні нитки.
6
Все найважливіше, що вам потрібно знати саме про свою дзеркальній фотокамері, ви повинні прочитати в інструкції, яка завжди додається до апарату. У кожної моделі є свої хитрощі і особливості. Лише добре знаючи характер своєї камери, ви навчитеся робити справді вартісні фотографії.
Зверніть увагу
Як навчитися фотографувати професійно? Для початку, потрібно чітко зрозуміти, що для Вас є професійне фотографування. Це може бути фотографування з метою отримання прибутку, слави та інше, або з метою донести до вашого «глядача» щось
Корисна порада
Тепер йтиметься вже про те, як навчитися правильно фотографувати. А функцій може бути дуже багато, але в більшості своїй використовується тільки одна - спуск затвора. Автоматика, звичайно, річ корисна і вкрай зручна, т.к. не треба замислюватися про величини витримок, діафрагм, відстаней і т.д. Але, тим не менш, автоматичний режим не може задовольняти всіх потреб при зйомці.