Як перейменувати мережу.

Завдання перейменування обраної мережі в операційних системах Windows 7 і Windows Vista може бути виконана за допомогою «Центру управління мережами і загальним доступом», що надає користувачеві функції настройки всіх параметрів і управління мережевими з'єднаннями комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows Vista або Windows 7 і введіть значення « мережа » в поле рядка пошуку для виконання операції перейменування обраної мережі. (Альтернативним способом відкриття головного вікна «Центру управління мережами і загальним доступом може служити виконання кліка правої кнопки миші на іконку« Мережа »робочого столу комп'ютера і вказівка пункту« Властивості »випадає контекстного меню. Також можливий запуск необхідного елемента через ярлик мережі в області сповіщень.)
2
Викличте нове діалогове вікно «Налаштування властивостей мережі» подвійним кліком миші на значок вибраної мережі і введіть бажане значення нового імені мережі в полі «Мережеве ім'я».
3
Натисніть кнопку «Змінити» для вибору необхідного зображення, що символізує підлягає зміні параметрів мережа (при необхідності), і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції перейменувати вибраний VPN-підключення.
5
Розкрийте посилання Network and Internet і виберіть пункт Change Adapter Settings.
6
Викличте контекстне меню підлягає процедурі зміни імені з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Rename.
7
Введіть бажане ім'я обраного VPN-з'єднання в текстове поле діалогового вікна та натисніть кнопку OK для застосування необхідних змін.
Зверніть увагу
Використовуйте можливості, надані «Центром управління мережами і загальним доступом» та інструментом «Майстер налаштування мережевих з'єднань», що є одним з компонентів центру, для налаштування додаткових параметрів відображення всіх мережевих з'єднань комп'ютера.
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.