Як підключити монітор з колонками.

Монітор з вбудованими колонками займає менше місця на столі, ніж окремі колонки і звичайний монітор. До комп'ютера він підключається двома кабелями, по одному з яких подається сигнал зображення, а по іншому - сигнал звуку.
Інструкція
1
Так само, як і при підключенні звичайного монітора, переконайтеся в тому, що його інтерфейс для подачі відеосигналу відповідає типу виходу у відеокарти вашого комп'ютера.
2
Обесточьте як монітор, так і комп'ютер. Перед знеструмленням комп'ютера правильно завершите на ньому роботу операційної системи.
3
Відеовхід монітора (VGA або DVI) підключіть до відповідного виходу відеокарти звичайним чином, як якщо б монітор був без колонок.
4
До звуковому входу монітора підключіть входить до його комплект шнур. З протилежного боку підключіть цей шнур до виходу звукової карти комп'ютера, призначеному для підключення колонок.
5
Якщо ви втратили аудіошнур з комплекту поставки монітора, виготовте його самі. Конструкція такого шнура залежить від того, якими вхідними гніздами обладнаний монітор. Якщо у нього два вхідних гнізда стандарту RCA, візьміть два штекера відповідного стандарту і один-штекер для навушників. Загальні контакти всіх штекерів з'єднайте між собою. Центральний контакт одного з штекерів RCA підключіть до одного з сигнальних контактів штекера для навушників, а центральний контакт іншого штекера RCA підключіть до іншого сигнальному контакту штекера для навушників. Якщо ж монітор має вхідний гніздо, аналогічне тому, що встановлено на звуковий карті, придбайте два-штекер для навушників і просто з'єднайте їх однойменні контакти між собою.
6
Для регулювання гучності у більшості моніторів використовуйте не рукоятку, як у колонок, а кнопки зі стрілками на передній панелі.
7
Якщо у монітора є на передній панелі або збоку гніздо, в нього можна при необхідності підключити навушники. Спосіб регулювання гучності при цьому не зміниться. При бажанні приєднаєте аналогічним чином інші колонки, і ви зможете регулювати гучність в них прямо з передньої панелі монітора.