Як поміняти призначення кнопок. софт для призначення клавіш.

Іноді при покупці нової клавіатури ми виявляємо, що клавіші розташовані в незвичному для нас порядку. Особливо це стосується клавіш ноутбука. Змінити призначення клавіш на клавіатурі можна з використанням спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Клацніть по кнопці «Пуск», перейдіть в головне меню, виберіть пункт «Панель управління» і клацніть двічі по ярлику «Миша». У цьому меню є можливість зміни призначення клавіш миші. При відображенні підміню у вигляді категорій виберіть спочатку «Принтери та інше обладнання», а потім «Миша».
2
У вікні «Властивості миші» перейдіть у вкладку «Кнопка миші», далі перейдіть в графу «Конфігурація кнопок». У ній можна налаштувати мишу для управління лівою рукою, для цього встановіть прапорець біля пункту «Обміняти призначення кнопок». Далі клацніть «Застосувати» і «Ок». Тепер призначення клавіш на миші помінялося місцями.
3
Відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://aescripts.com/keytweak/, щоб викачати з сайту офіційного виробника додаток для зміни призначення кнопок клавіатури - KeyTweak. Дочекайтеся завантаження інсталяційного файлу програми і встановіть її на комп'ютер.
4
Запустіть додаток KeyTweak з головного меню, щоб змінити призначення кнопок клавіатури. У вікні програми виберіть клавішу, яку ви хочете перепризначити. Далі в нижній частині програми зі списку виберіть символ, який необхідно встановити для даної клавіші, натисніть на кнопку Remap key.
5
Для повернення до вихідних налаштувань використовуйте кнопку Restore Default. Також можна вибрати інші призначення для клавіші зі списку в правій частині програми, наприклад, щоб призначити на будь-яку клавішу функцію виключення комп'ютера, клацніть по ній в екрані програми, далі виберіть кнопку, на якій зображений монітор з написом Power Off.
6
Аналогічно можна призначити перехід в сплячий режим, виклик вікон «Мій комп'ютер», «Калькулятор», «Провідник», клавіш управління браузером і аудіоплеєром. У верхній частині програми будуть відображатися всі зміни, які ви зробили для кнопок клавіатури. При необхідності скасуйте їх поверненням до стандартних налаштувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hJFwPJUxVho