Як встановити звукову схему.

Звукова схема являє собою набір звуків, які супроводжують різноманітні події операційної системи. Вона є невід'ємною частиною теми робочого столу, і вибрані звуки змінюються при виборі нової теми.
Інструкція
1
Змініть звукову схему комп'ютера, для цього можна використовувати стандартні схеми, що входять до Windows. Для цього перейдіть в головне меню ОС за допомогою кнопки «Пуск», далі виберіть опцію «Панель управління», перейдіть в пункт «Звук», далі виберіть вкладку «Звуки».
2
Зі списку «Звукова схема» виберіть підходящу вам, далі клацніть по кнопці «ОК». Можна попередньо прослухати звучання для окремих подій схеми, для цього виберіть зі списку «Програмні події» потрібну подію, клацніть по кнопці «Тест» і прослухайте звук.
3
Скачайте додаткові звукові схеми, щоб встановити їх в ОС, розпакуйте архів зі скачанной темою в будь-яку папку, далі перейдіть в «Панель управління», виберіть опцію «Звуки і аудіопристрої», виберіть команду «Звуки». Далі виберіть значення звуку (подія), клацніть по кнопці «Обзор» і перейдіть в папку, в якій знаходяться файли звукової схеми.
4
Виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Послідовно додайте кожен файл для певної події. Далі клацніть по кнопці «Застосувати». Для подальшого використання збережіть додану звукову схему . Для цього використовуйте кнопку «Зберегти як». Виберіть місце збереження та ім'я файлу, клацніть «Зберегти».
5
Використовуйте розміщення на різних веб-сторінках виконувані файли, які дозволяють зробити установку звукової схеми без вибору окремих файлів для події. Наприклад, перейдіть на сайт http://www.promosoft.org.ua/raznoe/46-raznoe/93-bilruk, щоб завантажити і поставити на комп'ютер схему «Діамантова рука». Клацніть по посиланню «Завантажити файл», дочекайтеся завантаження архіву на комп'ютер, розпакуйте його в будь-яку папку.
6
Далі запустите інсталяційний файл з розширенням .exe. В папці програми буде створена папка зі звуками, які автоматично замінять звуки вашого комп'ютера. Далі перейдіть в головне меню, виберіть «Панель управління» і пункт «Звуки і аудіопристрої», збережіть поточну звукову схему . Після цього ви можете змінювати її і переназначать системні звуки на свій розсуд.