Як підключити DVD-рекордер. Як підключити до телевізора.

DVD- рекордер є сучасною альтернативою відеомагнітофону. На відміну від останнього, він дозволяє здійснювати запис на носії, які є в широкому продажу в наші дні.
Інструкція
1
Якщо у вас є відеомагнітофон, встановлюйте DVD- рекордер не замість нього, а як доповнення до нього. Це дозволить продовжувати переглядати і наявні у вас відеокасети, а також переносити домашній відеоархів, виготовлений за допомогою відеокамери формату VHS-C (за умови наявності відповідного перехідника), на DVD-диски.
2
Обесточьте DVD- рекордер , телевізор і відеомагнітофон.
3
Вимкніть антенний кабель від телевізора. При наявності відеомагнітофона залиште антену підключеної до нього, але від'єднайте вихідний високочастотний кабель відеомагнітофона від телевізора.
4
Кабель антени або вихідний високочастотний кабель відеомагнітофона підключіть до відповідного вхідного гнізда рекордер а. До вихідного гнізда антени рекордер а підключіть входить до його комплект високочастотний кабель, після чого приєднайте його протилежним кінцем до антенного гнізда телевізора.
5
Низькочастотний кабель відеомагнітофона відключіть від телевізора. Його вихідні штекери приєднайте до відповідних гнізд рекордер а. При необхідності, використовуйте перехідники SCART-RCA або RCA-SCART - саморобні або готові.
6
Низькочастотні вихідні гнізда рекордер а приєднаєте до відповідних вхідних терміналів телевізора (при необхідності - також з використанням зазначених вище перехідників).
7
Включіть в мережу всі прилади.
8
Для того, щоб дивитися відеозаписи за допомогою відеомагнітофона або переписувати їх на DVD-диски, включите режим низькочастотного входу як на телевізорі, так і на рекордер е.
9
Будь-яку перезапис матеріалів, виготовлення не вами, здійснюйте тільки в особистих цілях. Якщо на матеріалах з вашого домашнього відеоархіву фігурують інші особи, попросіть у них дозвіл на використання їх зображень в будь-яких цілях, окрім особистих, навіть якщо зйомку здійснювали ви самі.