Як підключити два телевізори до однієї тарілці. два телевізори до одного тюнера.

Провайдери супутникового телебачення запевняють, що підключити до одного ресивера відразу два телевізори неможливо. Але це не зовсім так. Якщо змиритися з тим, що на цих апаратах буде не можна одночасно дивитися різні канали, така операція цілком здійсненна.
Інструкція
1
Купуйте два відрізки екранованого кабелю. По довжині вони повинні відповідати відстані від ресивера до другого телевізора.
2
Вимкніть від мережі ресивер, обидва телевізора, а також всі підключені до них зовнішні пристрої. Від'єднайте від обох телевізорів кабелі колективної антени.
3
Ознайомтеся з цоколевкой роз'єму RCA: кільцевої контакт - загальний провід, штирьовий контакт - вхід або вихід.
4
Ознайомтеся з цоколевкой роз'єму SCART: 3 - аудіовихід, 4 - загальний провід аудиосигнала, 6 - аудіовхід, 17 - загальний провід відеосигналу, 19 - відеовихід, 20 - відеовхід.
5
Розкрийте корпусу роз'ємів, підключених до вихідних гнізд вашого супутникового ресивера. Перший кабель підключіть паралельно наявному, приєднаного до аудіовиходу ресивера і аудіовходу першого телевізора. З протилежного боку підключіть його до аудіовходу другого телевізора.
6
Відеовхід першого телевізора від'єднайте від виходу ресивера, потім знову приєднайте, але не безпосередньо, а через 75-омний резистор. Другий кабель приєднаєте до відеовиходу ресивера, також підключивши його центральну жилу через 75-омний резистор. З протилежного боку підключіть його до відеовходу другого телевізора.
7
Закрийте корпусу всіх роз'ємів. Подайте харчування на всі апарати. Увімкніть їх харчування. На обох телевізорах виберіть ті НЧ-входів, до яких підключено ресивер. Налаштувавши останній на той чи інший канал, переконайтеся в наявності зображення і звуку на обох телевізорах.
8
Змиріться з тим, що перемикати канали на ресівері зможе лише той член сім'ї, у чиїй кімнаті він встановлений. Або скористайтеся спеціальним фабричним або саморобним приладом для передачі сигналів пульта по кабелю в іншу кімнату. Але тоді може бути незадоволений в свою чергу той, у чиїй кімнаті розташований ресивер. Іноді можна дивитися на одному з телевізорів супутниковий канал, а на іншому - ефірний.