Як зарядити фотоапарат. зарядка акумуляторів для фотоапарата.

Купуючи цифровий фотоапарат, люди цікавляться всіма його сторонами. Скільки мегапікселів, повертається чи екран, чи є режим live view і т.п. Часто за всіма цими важливими питаннями ми забуваємо ще про одну не менше потрібної деталі фотоапарата - його акумуляторі. Дуже важливо знати, скільки годин може працювати ваш акумулятор і як його заряджати. Після покупки фотоапарата не варто ставити батарею одразу ж на зарядку, як роблять багато. Для початку потрібно її «розігнати».
Вам знадобиться
  • Акумулятор від фотоапарата, зарядний пристрій для акумулятора, фотоапарат.
Інструкція
1
Найперше, що потрібно зробити - це розрядити батарею повністю. Тобто фотографуйте і фотографуйте доти, поки акумулятор не сяде.
2
Після цього дістаньте батарею і вставте її в зарядний пристрій, підключений до розетки. Нехай вона зарядиться до максимуму. Але ні в якому разі не залишайте акумулятор в зарядному пристрої після того, як він вже зарядився. Це згубно впливає на його властивості та обсяг потужності.
3
Щойно батарея буде заряджена, знову вставте її в фотоапарат і знову розрядите до повного виснаження. Так потрібно зробити 3-4 прогону повного циклу зарядки і розрядки.
4
Після цього акумулятор готовий служити вам і вашому фотоапарату вірою і правдою. Під час звичайного повсякденного використання стежте, щоб батарея завжди була добре заряджена. Але не варто її ставити на зарядку, якщо вона розряджена лише наполовину. Дочекайтеся, коли залишиться хоча б один розподіл або значок батареї почнемо блимати, попереджаючи про виснаження запасу енергії.
5
Якщо вам належить довго і багато фотографувати, і ви турбуєтеся, що одного акумулятора може виявитися недостатньо, купіть ще один. Нехай він буде запасним. Завжди носіть його з собою. Будьте впевнені, він вас не раз виручить.
Зверніть увагу
Оскільки специфіка фото- і відеотехніки така, що вони використовуються порівняно рідко (чим, наприклад, стільниковий телефон або ноутбук), а вартість їх акумуляторів висока і, до того ж, з часом вони стають малодоступні, то зберігати акумулятор для фотоапарата і відеокамери в холодильнику.
Корисна порада
Акумулятори для фотоапаратів та відеокамер - накопичувальні енергоємні електричні батареї з можливістю зарядки від електромережі, що дозволяють використовувати цифрову техніку автономно. Їх переваги очевидні, а основні відмінності полягають в розмірах і ємності, отже, в кількості часу роботи камери без підзарядки.