Як увійти на сайт Як адміністратор. Як увійти в адміністратора сайту.

Вхід на сайт в якості адміністратора даного сайт а повинен здійснюватися через адміністраторський інтерфейс, що дозволяє виконувати операції редагування, видалення і створення даних .
Інструкція
1
Визначте адресу адміністраторського інтерфейсу обраного для входу сайт а. Для цього введіть значення/admin відразу після повної адреси потрібного сайт а (приклад: адреса сайт а - hhtp://www.mysite.ru, адреса адміністраторського інтерфейсу - http://www.mysite.ru/admin).
2
Введіть дані облікового запису адміністратора вибраного сайт а в полях «Ім'я» і «Пароль» відповідно. Ці дані повинні бути надані системним адміністратором інтернет-провайдера, що забезпечує хостинг сайт а і змінені адміністратором з міркувань безпеки.
3
Вивчіть будову інтерфейсу головної сторінки сайт а адміністратора: шапки, що знаходиться у верхній частині вікна сторінки, деревовидного каталогу пошуку в правій частині вікна та області управління в лівій частині .
4
Оберіть необхідну мову інтерфейсу в шапці натисканням на значок бажаної мови і визначте версію Системи управління, зазначену в лівій частині шапки.
5
Знайдіть повну адресу обраного сайт а у верхній частині області управління зліва і ознайомитись з поточними даними заповнення сайт а (кількість новин, додавання або зменшення динамічних текстів, поява нових анонсів, список ротацій та інших документів).
6
Виконайте необхідні дії або знайдіть і розкрийте папку, яка містить файл users.ini для виконання операції присвоєння собі адміністраторських привілеїв (при необхідності) .NB! Як приклад використаний сайт гри Counter Strike.
7
Введіть значення "имя_пользователя пароль abcdefghijklmnopqrstu a" (без лапок) в якості останнього параметра файлу users.ini для призначення статусу адміністратора сайт а по ніку або використовуйте значення "IP- адрес_пользователя "abcdefghijklmnopqrstu de" (також без лапок) в якості останнього значення параметра файлу users.ini для призначення статусу адміністратора сайт а за IP-адресою комп'ютера.
8
Збережіть вибрані зміни і введіть в консолі значення "setinfo_pw пароль_пользователя" (без лапок).
9
Виконайте вхід на сервер гри і введіть значення amxmodmenu для використання адміністраторських привілеїв.