Як приховати програму в панелі завдань. приховати програму з трея.

У випадку, коли ви встановлюєте додатки на робочому комп'ютері для власних потреб, можна користуватися спеціальними програмами, які дозволяють приховати запущену програму в треї.
Інструкція
1
Скористайтеся опцією приховання панелі задач , щоб автоматично приховувати програму в панелі. Для цього клацніть по ній правою кнопкою миші, виберіть опцію «Властивості». Далі встановіть прапорець біля команди «Автоматично приховувати панель задач ».
2
Клацніть по кнопці «Застосувати» і «ОК». Тепер таскбар буде видно тільки якщо на навести на нього курсор миші, в інших випадках він буде прихований з екрану, в тому числі і всі програми, відкриті в даний момент.
3
Встановіть настройки програми таким чином, щоб автоматично приховати додаток з панелі задач після клацання по кнопці «Закрити». Багато програм підтримують дану опцію. Для цього необхідно перейти в меню "Налаштування" і вибрати пункт «Кнопка закрити приховує вікно».
4
Скачайте і встановіть програму Easy Window & System Tray Icons Hider, для цього перейдіть за посиланням http://www.softsoft.ru/download/39838.exe. Вона дозволить приховати будь-яке вікно програми, яке знаходиться на панелі задач або системному лотку за допомогою настроюваних гарячих клавіш. Аналогічно можна використовувати програму OneClick Hide Window для авто-приховування програми з панелі задач .
5
Перейдіть по посиланню http://www.softsoft.ru/download/26914.exe, щоб завантажити та встановити програму . Додайте даний додаток в автозавантаження. В момент, коли вам потрібно приховати додаток з панелі задач і системного трея, натисніть одночасно обидві клавіші миші. Щоб відновити вікна, клацніть обидві клавіші ще раз.
6
Скачайте та встановіть програму HideIt, яке переносить згорнуту програму в системний трей. Це дозволить приховувати певний додаток з панелі задач . Перейдіть по посиланню http://www.deviantart.com/download/206517834/hideit___hide_all_your_windows_by_vasanrulez-d3eye6i.rar.
7
Після завантаження файлу розпакуйте архів, запустіть виконуваний файл. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику програми в треї, щоб вибрати додаток для авто-приховування с панелі задач . Далі згорніть вікно потрібної програми, для повернення його на екран клацніть по його ярлику в системному лотку.