Як розрахувати вартість компанії.

Оцінка бізнесу необхідна не тільки для здійснення угод купівлі-продажу або розрахунку заставної вартості, але і в цілях визначення ефективності прийнятих управлінських рішень. Основним критерієм при їх виборі дуже часто служить можливість збільшення вартості організації.
Інструкція
1
Для якісної оцінки вартості бізнесу, необхідно оцінити підприємницький дохід, тобто суму, яку кожен місяць заробляє власник підприємства після виплати заробітної плати співробітникам і податків. Крім прибутку компанії підприємницький дохід може включати заробітну плату власника, яку він отримує на посаді генерального директора, а також оплати праці інших членів родини, що працюють у фірмі.
2
Далі треба з'ясувати, чи працює компанія на орендованих або на своїх площах. Якщо бізнес використовує оренду, російські інвестори вважають нормальним, якщо ціна компанії дорівнює доходу за 7-18 місяців. В деяких випадках по ряду причин в придбанні конкретного бізнесу, інвестори готові заплатити суму, рівну прибутку за 24-30 останніх місяців. Вимоги до прибутковості для підприємств, які пропонуються разом з розташованої у власності нерухомістю, зазвичай не так високі. Прийнятною вважається вартість, рівна сумарному доходу за строк від двох до п'яти років.
3
При визначенні реальної вартості бізнесу використовуйте ще один важливий критерій - кількісне співвідношення запропонованих до продажу організацій до потенційних покупців. Протягом останніх років великим попитом користуються компанії сфери послуг, бізнесу в сфері продовольства, громадського харчування.
4
Далі необхідно оцінити, наскільки високотехнологічної є організація. Досить дорого продаються фірми, для управління якими не треба мати спеціалізовану підготовку. Так, більшість інвесторів розцінюють автомийки як компанії , розвиток яких не вимагає витратних і оригінальних маркетингових стратегій, тому покупці готові платити за таке підприємство приблизно 30 розмірів місячних прибутків.
5
прорахувати всі можливі ризики. Відсутність «темних» сторін в угоді для деяких покупців виправдовує більш високу вартість. Велику ціну матиме компанії з повністю прозорим бухобліком, нехай навіть і з не надто високим прибутком.
6
Не забудьте оцінити активи підприємства. При наявності дорогого і високотехнологічного обладнання, а також нерухомості у власності, до вартості грошового потоку необхідно додати ліквідаційна вартість цих об'єктів.
7
При визначенні вартості бізнесу враховуйте навчений персонал і стабільну клієнтську базу компанії . Важливе значення також має ділова репутація фірми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=73i3Pjhn1tA
Кожна фірма рано чи пізно стикається з необхідністю проведення рекламної компанії. Як правило, рекламодавці хочуть при мінімальних фінансових вкладеннях отримати максимум віддачі. Але чи буде ефективна така розкрутка, і як правильно розрахувати бюджет промо-кампанії, маючи обмежену кількість коштів?
Вам знадобиться
  • - бюджет для рекламної компанії,
  • - медіаплан.
Інструкція
1
Сьогодні найбільш ефективною і дорогої є реклама на телебаченні і "наружка" (зовнішня реклама). Вартість показу рекламного ролика на ТВ залежить від його хрономертажа, щільності (частоти) розміщення та популярності самого телеканалу . Для того щоб розрахувати рекламу на телебаченні, вам необхідний чіткий медіаплан, скласти який зможуть співробітники рекламного агентства або представники телеканалу. Вартість зовнішньої реклами залежить від місця її розміщення та розміру вільної поверхні. Плата за зовнішню рекламу стягується щомісяця, тобто ви орендуєте банер і на протязі 4-х тижнів розміщуєте на ньому інформацію про себе.
2
Якщо підійти до проведення рекламної компанії творчо, можна заявити про себе, вклавшись в мінімальний бюджет (не звертаючи при цьому до послуг рекламних агентств). Наприклад, дорогу рекламу на телебаченні ви можете замінити рекламою в друкованих виданнях (газетах, журналах). Головне, щоб їх тематика перегукувалася з напрямком вашого бізнесу.
3
Ефективною вважається і реклама на радіо. Її вартість буде розраховуватися в залежності від частоти повторень вашого рекламного повідомлення, часу ефіру і популярності радіомовного каналу, який ви виберете. Визначаючись з тією чи іншою FM-частотою, вам потрібно робити вибір на користь радіостанції, яку слухає ваша цільова аудиторія, а не брати за основу свої музичні уподобання.
4
Замість зовнішньої реклами можна найняти промоутера, який би роздавав листівки на вулиці. Тоді вам доведеться заплатити тільки за друк промо-матеріалів та послуги найманого співробітника (розрахунок проводиться за кількістю робочих годин). Щоб листівки не виявилися розкиданими по сміттєвих баках, запросіть на підробіток когось зі своїх хороших знайомих або контролюйте процес самостійно.
5
Реклама в інтернеті також є ефективним методом просування. Тут ви можете розміщувати свої оголошення на сторінках з схожою тематикою у вигляді банерів або контекстної реклами. Визначити вартість такого виду розкручування досить просто: необхідно розділити кількість відвідувачів, які перейшли на сайт по вашому посиланню, на всі покази реклами на сайті.
6
Не варто забувати про таке ефективне рекламне засіб як розсилка комерційних пропозицій по електронній пошті. Однак розсилку необхідно проводити тільки серед тих клієнтів, які вже зверталися в вашу фірму і дали свою згоду на отримання новин від компанії. В іншому випадку ваш лист буде розцінено як спам і видалено.
Корисна порада
Яким би методом просування ви не користувалися, завжди вимагайте для себе знижки. Торгуйтеся! Як правило, рекламні агентства йдуть на поступки, і чим довше ви будете "сумніватися" в необхідності проведення рекламної компанії, тим більше різних варіантів просування вам зможуть запропонувати.