Як заробити гроші на своїй справі.

Деякі люди хочуть не просто заробляти гроші , але займатися улюбленою справою. Іноді в мріях про це проходить все життя, але втілити задумане не вдається. Щоб наблизити мету, треба розділити процес на два етапи - підготовку до заробітку і освоєння методів монетизації.
Інструкція
1
Конкретизуйте мету. Треба розуміти, що заняття своєю справою увазі не масштабований бізнес, а заробіток, прямо пропорційний вкладеним зусиллям. Якщо плутати ці поняття, можна зайти в глухий кут. Своєю справою займаються художники, музиканти, консультанти, педагоги, інші фахівці, дохід яких обмежений робочим часом. Як тільки людина припиняє працювати, заробіток вичерпується. Такі люди працюють на когось, хто шукає замовників, або суміщають основну діяльність із самостійним пошуком клієнтів, що іноді призводить до нестабільних доходам. Визначтеся, чи хочеться займатися своєю справою в чистому вигляді або вести паралельно фінансовий облік, спілкуватися з замовниками, виконувати іншу рутинну і нецікаву роботу, що дає відчуття бізнесу. Можна якісь речі віддати на аутсорсинг - все залежить від ступеня небажання виконувати відволікаючу від своєї справи роботу.
2
Визначте поточний професійний рівень. Щоб почати виконання замовлень, треба мати навик надання клієнтам якийсь цінності, за яку вони готові платити. Якщо у своєму справі ви новачок, доведеться підтягти рівень до потрібної висоти або віртуозності.
3
Стати кращим фахівцем у світі або одним з кращих. Інтернет дозволяє клієнтам обирати і мати доступ до професіоналів, які знаходяться в будь-якій частині земної кулі. Щоб заявити про себе і поставити адекватний цінник, треба входити в десятку найсильніших. Розробіть програму професійного зростання і добийтеся її освоєння, навіть якщо до мети доведеться йти роками або десятиліттями. Вкладені зусилля одного разу дозволять здійснити мрію.
4
Зробіть себе відомим. В інтернеті повинно бути багато інформації, щоб клієнти зверталися безпосередньо. На цьому підготовчий період можна вважати завершеним.
5
Впровадити методи монетизації. Коли професійний навик розвинений до пристойного рівня, можна подивитися, як заробляють гроші люди з схожих областей діяльності. Найпростіший шлях до грошей - моделювати успіх іншої людини.
6
Якщо є бажання ухилитися убік від своєї справи і впровадити елементи бізнесу, займіться створенням пасивного доходу. Подумайте, які елементи або продукти вашої діяльності можна масштабувати і продавати по частинах або цілком. Сюди відносяться книги, відео- і аудіокурси і т.д. Для продажу в широких масштабах створіть партнерську мережу. Доведеться підтримувати її роботу або керувати менеджерами, які забезпечать клієнтську підтримку і будуть вирішувати поточні дрібні проблеми.