Як підключити газову панель і духовку.

Після того як придбана газова панель і духовка, постає питання про підключення. Головним завданням є забезпечення повної герметичності підвідного газопроводу. Правила безпеки рекомендують використовувати мінімальну кількість рознімних труб.
Інструкція
1
Для початку необхідно повністю відключити подачу газу в квартиру. Для підключення газової панелі і духовки рекомендується використовувати не більше двох рознімних сполучних труб. Одна труба встановлюється на запірну арматуру, а інша - в саму газову плиту. У всіх інших точках трубопроводу, що підводить найкраще виконувати зварні з'єднання. В крайньому випадку, можна використовувати металеву сильфонну проводку. Однак її можна використовувати тільки для під'єднання плити до газової труби. Зварене з'єднання вважається більш безпечним. Украй не рекомендується робити армовану проводку, яка мала велику популярність кілька років тому.
2
Коли газова панель і духовка встановлена, потрібно переходити до налаштувань. Правильні настройки забезпечать нормальну роботу газової панелі. Необхідно правильно відрегулювати мінімальне полум'я кожного пальника і виставити положення контактів термопар. Вони входять до складу запирающего клапана системи газ-контролю. Даний клапан виробляє регулювання подачі газу на пальник. Він залишається відкритим за рахунок подачі на нього струму, який виробляється при нагріванні термопари.
3
Підключення газових панелей і духовок дозволяється тільки на ділянках труби, які йдуть після газового крана. До газового крана заборонено монтувати будь-які прилади. Якщо ж все-таки зробити це вкрай необхідно, то варто звернутися до фахівців служби газу. Вони повинні при собі мати будівельну ліцензію, а також ліцензію на будівництво газопроводів. В обов'язковому порядку повинен бути складений проект. Повинно бути виконано і його узгодження зі службою газу.
Газова духовка, так само як і газова плита, є одним з найнебезпечніших побутових приладів. Тому якщо ви збираєтеся встановлювати газову духовку , необхідно слідувати наступним інструкціям.
Інструкція
1
Серйозно поставтеся до вибору газового обладнання. Газові духовки бувають двох видів: з вентиляцією і без циркуляції повітря. Якщо ви використовуєте духовку не дуже часто, виберіть перший варіант.
2
Рекомендується встановлювати тільки устаткування перевірених фірм, на яке видається гарантія не менше трьох років. Купувати старі газові побутові прилади і намагатися встановити їх самостійно небезпечно для життя.
3
Установку газових плит і духових шаф повинні здійснювати тільки фірми, що мають ліцензію на проведення даних робіт (якщо ви встановлюєте плиту самостійно, то швидше за все гарантії на плиту і від нещасних випадків, пов'язаних з підключенням духовки, вам ніхто не дасть) . Якщо ви звернулися у фірму, переконайтеся, що дана організація легально зареєстрована і отримала дозвіл на установку газового обладнання.
4
Якщо ж ви зважилися діяти на свій страх і ризик, виконайте наступні операції: Перекрийте газ за допомогою крана. Варильну поверхню і газову духовку підключіть до газопроводу за допомогою двох спеціальних (сильфонних) газових шлангів. Зрощувати газові шланги між собою неприпустимо ні в якому разі, тому шланг підберіть необхідної довжини. При цьому пам'ятайте, що максимальна довжина для типового газового шланга повинна становити не більше п'яти метрів.
5
В газовий кран повинна бути вбудована діелектрична вставка, потім до нього змонтуйте трійник, далі підключіть газовий кран для духовки і потім підключіть газові шланги.
6
На завершальному етапі не забудьте зробити перевірку кожного з'єднання на герметичність і витік газу.
7
Забезпечте в приміщенні, де встановлено, газове обладнання хорошу вентиляцію. Пам'ятайте, що витік побутового газу - вельми поширена причина пожеж і вибухів.