Як видалити драйвер чіпсета.

Щоб налаштувати комп'ютер після установки операційної системи, необхідно підібрати і встановити відповідні драйвери . Коли мова йде про чіпсет, необхідно бути дуже уважними, щоб не пошкодити роботі цього пристрою.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що повністю видаляти драйвери материнської плати вкрай небажано. Набагато швидше і ефективніше буде замінити встановлені пакети файлів більш новими версіями. Відвідайте офіційний сайт виробника материнської плати, встановленої у вашому комп'ютері.
2
Знайдіть розділ "Драйвери» і скачайте файли, необхідні для стабільної роботи цього пристрою. Розпакуйте викачаний архів в окрему папку. Натисніть кнопку «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по меню «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Диспетчер пристроїв».
3
Знайдіть у вікні пункт «Комп'ютер» і розгорніть його. Клікніть правою кнопкою миші по назві вашого комп'ютера і виберіть пункт «Оновити драйвери ». Тепер вкажіть пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері». Виберіть папку, в яку ви розпакували викачані файли. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення поновлення потрібних драйверів.
4
Якщо в процесі установки обраних пакетів файлів з'явилося повідомлення про те, що система не може видалити старі версії драйверів, то скористайтеся програмою Sam Drivers. Скачайте і запустіть цю утиліту. Відкрийте файл RunThis.exe і в меню виберіть пункт «Установка драйверів: Installer Assistant».
5
Зачекайте, поки утиліта збере інформацію про підключене обладнанні. Тепер встановіть прапорець навпроти пункту Chipset. Паралельно можете оновити пакети файлів для інших пристроїв вашого комп'ютера. Натисніть кнопку «Виконати завдання для вибраних пакетів». Вкажіть пункт «Звичайна установка».
6
Після завершення оновлення файлів перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що обладнання, для якого ви оновлювали конфігурацію, працює без збоїв і виконує потрібні функції. Як альтернатива скористайтеся утилітою Driver Pack Solution.