Як вибрати вафельницю.

Незважаючи на велику кількість і різноманітність солодкої випічки в магазинах домашні вафлі і раніше залишаються улюбленим ласощами у багатьох сім'ях. Але якщо раніше, в радянські часи, господині задавалися питанням «Де купити вафельницю?», То сьогодні проблема стоїть інакше: «Як вибрати відповідну вафельницю серед наявного на ринку достатку? ». Дійсно, різноманітність пропонованих моделей і брендів так велико, що може поставити в безвихідь навіть досвідчену господарку.
Інструкція
1
Прийнявши рішення про купівлю вафельниці, насамперед визначитеся, що саме вам потрібно. На ринку побутової техніки сьогодні представлена величезна кількість різноманітних моделей вафельниць вітчизняних, європейських і китайських виробників. Вони здатні піч вафлі різної форми, тонкі або товсті, мають антипригарним покриттям і терморегуляторами.
2
У другу чергу вирішите, де ви плануєте придбати покупку. Практично зручніше зробити це в звичайному магазині побутової техніки, який знаходиться недалеко від вас. Але в подібних магазинах, як правило, доступний вибір обмежується однією-трьома моделями. Крім того, там не завжди вдається знайти чуйного й кваліфікованого продавця, готового відповісти на всі ваші запитання. Тому набагато практичніше попередньо зібрати інформацію в інтернеті.
3
Якщо ви вибираєте вафельницю в онлайн-магазині, в першу чергу зверніть увагу на виробника товару і потім на конструкцію моделі. Уважно прочитайте всі представлені описи і розгляньте ілюстрації. Залежно від того, віддаєте перевагу ви тонкі вафлі або пишні товсті, вам знадобляться різні прилади.
4
Обов'язково зверніть увагу на матеріал корпусу вафельниці. Сьогодні багато моделей випускаються з пластиковим різнобарвним покриттям. Вони добре виглядають і їх легко мити, але металевий корпус набагато надійніше і служить довше. Правда і ціна таких моделей зазвичай небагато вище. Дізнайтеся, чи є у вафельниці терморегулятор і індикатор нагріву. Ці два доповнення дозволять самостійно встановлювати потрібну температуру і контролювати нагрів. Таким чином, ваш перший «млинець" не вийде грудкою.
5
Купуючи вафельницю в оффлайн-магазині, уважно огляньте поверхню антипригарного покриття. Вона повинна бути рівною, без бульбашок, здуття і лисин. Від цього залежить, наскільки легко тісто буде відділятися від поверхні і чи буде воно пригоряти. Якщо у вас невелика кухня і кожен сантиметр простору на обліку, вибирайте моделі вафельниці з особливим відділенням для електричного шнура. Вони компактніше і займають менше місця в шафі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7chaybZTnKk
Зверніть увагу
Як вибрати вафельницю, або кожному - по вафлі. Для любителів хрустких вафель вафельница входить в число найнеобхідніших кухонних пристосувань. Існують ручні вафельниці у вигляді пластин на ручках для приготування вафель на вогні, а також вафельниці з двома фігурними металевими пластинами.
Корисна порада
Як вибрати вафельницю? Всім ще з дитинства добре пам'ятається неповторний смак маминих вафель. Така знайома кухонна приналежність як вафельница завжди знаходила на нашій кухні почесне місце. Отже, як же зрозуміти, яка саме вафельница підходить для вашої кухні? Високі технології не минули і ці потрібні для будь-якої господині прилади. Все частіше зустрічаються вафельниці, робоча поверхня якої покрита тефлоном.