Як запустити Мультізагрузочний диск.

Диск з операційною системою Windows обов'язково повинен бути Мультізагрузочний для установки ос в комп'ютер. Однак крім цього важливо дотримати ще одна умова - комп'ютер повинен підтримувати завантаження з оптичного диска.
Інструкція
1
Вставте Мультізагрузочний диск з операційною системою в дисковод. При включенні комп'ютера натисніть клавішу Esc, зробіть це одразу ж, як тільки на моніторі відобразиться текст білого кольору.
2
У меню, задайте параметр завантаження комп'ютера не з жорсткого диска, а з оптичного приводу, в якому на даний момент знаходиться носій з дистрибутивом операційної системи. Збережіть зміни.
3
Виконайте завантаження з диска. Для цього при запуску комп'ютера, як тільки на екрані з'явиться напис "Press any key to boot from CD", натисніть будь-яку клавішу і далі, слідуючи меню програми установки, виконайте інсталяцію операційної системи.
4
Після установки операційної системи аналогічним методом поверніть попередні параметри запуску комп'ютера з жорсткого диска. Вкажіть серед них той, на якому знаходиться Windows і збережіть зміни.
5
Якщо вам потрібно запустити Мультізагрузочний диск на ноутбуці, для початку дізнайтеся, як саме на вашій моделі вийти в БІОС. Це робиться кількома способами - можна переглянути огляд материнської плати ноутбука або самого комп'ютера, або спробувати метод підбору - натискати при завантаженні клавіші F1, F2, Del, F11 і т.д. до тих пір, поки не з'явиться програма з інтерфейсом синьо-сірого кольору.
6
За допомогою клавіш зі стрілками знайдіть в Біосе пункт меню, який відповідає за завантаження. В First Boot Devise перемістіть наявний в ноутбуці дисковод. Позиції в даному меню переставляються місцями за допомогою клавіш +/-, однак можуть бути відмінності в деяких моделях.
7
Вийдіть з БІОС, вставте диск в привід, натисніть при запуску будь-яку клавішу для завантаження з CD, виконайте інсталяцію з вашого диска, потім аналогічним методом поверніть вихідні значення завантаження системи. Також в деяких моделях доступний швидкий варіант зміни пріоритетного пристрої завантаження при натисканні Esc.
Корисна порада
Не залишайте диски з програмами в дисководі.