Як встановити плінтуса дерев'яні. Як кріпити дерев'яні плінтуси відео.

Зазвичай дерев'яні плінтуса встановлюються після настилу підлогових покриттів і обклеювання стін шпалерами. Вони приховують щілини між стіною і підлогою, а також вирівнюють внизу лінію шпалер. Установка плінтуса надає приміщенню завершений вигляд.
Вам знадобиться
  • - пила;
  • - стусло;
  • - молоток;
  • - цвяхи;
  • - саморізи;
  • - шпаклівка;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до роботи, обробіть дерев'яний плінтус абразивним матеріалом. Нанесіть на нього грунт для дерев'яних поверхонь. Після повного висихання пофарбуйте або покрийте безбарвним лаком.
2
Намалюйте схему приміщення та сплануйте, як обрізати кінці плінтуса . Не використовуйте дошки, які потрібно обрізати з двох торців. Якщо плінтус закінчується в двох внутрішніх кутах, то один кінець подгоните встик до стіни, а інший ображати за місцем стику. Визначте порядок монтажу.
3
Встановіть плінтус в стусло і зріжте його торець під кутом 45 градусів. Прикладіть отриману заготовку до основи стіни.
4
Встановіть в стусло другий плінтус і зробіть на ньому косий зріз, який повинен відповідати зрізу першого по довжині і нахилу. З'єднайте обидва плінтуса . Вони повинні утворити прямий кут в 90 градусів.
5
При з'єднанні плінтуса на виступі, який утворився сходяться стінами, косий зріз робіть протилежним чином. Вийде кут 90 градусів, але тільки виступаючий назовні. Дрібні щілини в з'єднаннях зашпаклюйте.
6
Кріпите дерев'яні плінтуса цвяхами або саморізами. Цвяхи візьміть зі сплющеними голівками, тоді вони не будуть помітні.
7
Щоб закріпити саморізами, зробіть в плінтусі отвір рівне діаметру головки. Зробіть позначки на стіні для свердління.
8
Для цього плінтус прикладіть до стіни, вставте в отвір саморіз і злегка вдарте по ньому молотком. На стіні залишиться позначка. Просвердлите отвори і забийте дюбелі. Закріпіть плінтуса .
9
Якщо плінтуса забиваєте цвяхами, то замість дюбелів поставте дерев'яні пробки. Цвяхи забивайте на всю товщину дощок. Розколи і тріщини скрійте шаром шпаклівки.
10
Ідеально рівні стіни кріпите рідкими надсильними цвяхами. Нанесіть їх на зворотну сторону плінтуса і притисніть його до стіни.