Як встановити злив-перелив. Як встановити сифон в мийку з боковим переливом.

Всі предмети, що оточують нас в рідному домі, мають звичай старіти ламатися, втрачати зовнішній вигляд. Ось і ванна з мийкою, неначе недавно поставлені, а жовті патьоки вже не оттираются, подряпини все помітніше, декоративні пластмасові решітки на системі слив-перелив теж пожовкли. Отже, вирішено поміняти і ванну, і мийку.
Інструкція
1
Як правило, при купівлі ванни в комплект крім ніжок нічого не входить. Тому систему слив-перелив потрібно підібрати самому. Вибір цей зробити нескладно, т.к. асортимент таких товарів великий і відповідає будь-якій попиту. Проте варто звернути увагу на наступні моменти: 1. Коли товару багато, багато і бажаючих продати підробку. При купівлі системи слив-перелив для ванни та мийки потрібно уважно розібратися - де ж її виготовили. Інакше цілком реально замість вироби з Італії придбати китайське. Китай - це не завжди погано, але ймовірність того, що річ неякісна, зростає в рази. 2. З усією серйозністю поставтеся до матеріалу, з якого виготовлений слив-перелив. Це може бути латунь, мідь, пластмаса. Найдоступніший і найдешевший варіант - це пластмаса. Мідь, латунь - дорожче, але надійніше (тільки не нарвіться на підробку - сплав, що не паяється, чорніє і пр.). 3. Виберіть конструкцію. З автоматичним клапаном зливу або без нього, тобто зі звичною пробкою на ланцюжку.
2
Встановіть ванну на призначене для цього місце. Для нормального монтажу зливу необхідно, щоб зливний отвір ванни знаходилося не нижче 15см від поверхні, на якій вона встановлена. Ванну надійно закріпіть. Особливо це важливо для сталевих ванн з емалевим або акриловим покриттям, вага яких набагато менше чавунних.
3
За допомогою гвинта закріпіть до декоративної решітці зливного отвору ванни трійник. З'єднання ущільните будь-яким відповідним герметиком і гумовою прокладкою. За допомогою конусного ущільнювача і гайки до нижнього кінця трійника закріпіть сифон, а до бічного - трубу, що з'єднує переливний отвір ванни і трійник.
4
Приєднайте до сифона куточок, другий кінець якого з'єднайте з каналізацією. Сполуки надійно ущільните. Для перевірки герметичності налийте в ванну відро води і перевірте всі з'єднання. Якщо течі немає, наповніть ванну повністю і ще раз подивіться - чи все працює.
5
Установка системи слив-перелив на мийці виконується аналогічно. При бажанні можете включити в описану схему подрібнювач твердих відходів. Це дуже зручно для профілактики засмічень труб.
Корисна порада
При установці передньої декоративної стінки ванни необхідно залишити в ній отвір для контролю за роботою системи слив-перелив.