Як пити Еспумізан. скільки разів дають Еспумізан грудним детя.

Вдалий, легко запам'ятовується рекламний слоган зробив Еспумізан вельми популярним в Росії ліками. Тим не менше, не всі знають, в яких випадках варто приймати і як правильно пити цей препарат.
Інструкція
1
Вивчіть показання до застосування Еспумізан. Основними показаннями є газоутворення (метеоризм), диспепсія, аерофагія, кишкова колька у дітей, здуття живота після операції. Еспумізан по праву вважається одним з кращих сучасних вертрогонних коштів, яке руйнує поверхневий натяг бульбашок газу і сприяє безболісному виведенню їх з організму.
2
Приймайте Еспумізан в таблетках або емульсії відразу після прийому їжі і перед сном. Рекомендована доза для дорослих - 1-2 таблетки Еспумізан 3-5 разів на день. Запийте таблетки невеликою кількістю води. Дітям від 6 до 16 років призначають по 1 таблетці 3-4 рази на день.
3
Майте на увазі, що дітям до 6 років підійде тільки Еспумізан в емульсії або краплях. Таблетки категорично заборонені. Немовлятам розводять 25 крапель Еспумізану L або 40 мг (мірну ложечку) емульсії у воді або дитячому харчуванні. У дітей до 6 років дозування та ж. Давати Еспумізан грудним дітям та дошкільнятам можна до 3-5 разів на добу.
4
Зверніть увагу, що Еспумізан може використовуватися при гострих отруєннях мильними розчинами та іншими хімічними миючими засобами, при випадковому проковтуванні миючого засобу дитиною. У цьому випадку Еспумізан працює як піногасник, руйнуючи поверхневий натяг мила і виводячи його з організму. Залежно від тяжкості отруєння, дорослим призначають по 50-100 мл, дітям по 10-50 мл емульсії Еспумізан.
5
Пам'ятайте, що дітям Еспумізан повинен виписувати лікар. При тривалому прийомі Еспумізан дорослими також необхідна консультація лікаря, найкраще гастроентеролога. Як у всіх ліків, у Еспумізан існують протипоказання, і неправильне використання може призвести до погіршення стану.