Як почистити шубу з чорнобурки. Як оновити лакову сумку.

Купівля красивою шуби є дуже важливим і трепетним подією для кожної жінки. Але всі речі, в тому числі і шуби, мають властивість рано чи пізно забруднюватися. Так як же правильно доглядати за шубою з чорнобурки і продовжити термін її експлуатації?
Вам знадобиться
  • - Тальк, бензин;
  • - бензин, губка;
  • - картопляні очистки, нашатирний спирт, щітка.
Інструкція
1
По-перше, необхідно акуратно експлуатувати шубу з чорнобурки та інші хутряні вироби. Якщо ви випадково потрапили під дощ або мокрий сніг, повісьте будинку шубу на плічки і повісьте в найбільш провітрюваному місці. Уникайте знаходження хутра поблизу радіаторів та інших приладів опалення, високе вплив температури тільки принесе шкоду вашої улюбленої речі. Так як з часом міздря стане жорсткою і почне ламатися, або розпадатися на шматки, тому варто враховувати даний фактор.
2
Шуба з чорнобурки являє собою длінноворсний хутро, тому для її чистки найкраще підійде наступний склад: змішайте звичайний дитячий тальк з бензином до утворення консистенції кашки. Нанесіть цю суміш на хутро чорнобурки , акуратно потріть і залиште сохнути. Після цього залишилося лише гарненько витрусити хутряний виріб, позбувшись від залишків забрудненої суміші. При недостатньо гарному результаті, можна повторити процедуру. Розчешіть шубу спеціальною щіткою по напряму зростання ворсу.
3
Для початку гарненько, але акуратно струсіть шубу. Очищений бензин чудово справляється з різними забрудненнями на хутряному виробі. Для цього достатньо змочити в ньому губку або м'яку серветку і протерти плями, манжети або комір. Рухайтеся у напрямку росту ворсу, залиште сохнути при природних умовах.
4
Візьміть картопляні очистки і, як слід, помийте їх щіткою під струменем води. Потім пропустіть їх через м'ясорубку і додайте невелику кількість нашатирного спирту. Даною сумішшю можна почистити не тільки натуральну шубу, а й залежані замшу і килим. Нанесіть картопляну кашку на забруднені місця і злегка потріть їх щіткою. Потім намочіть ганчірку і приберіть суміш з шуби, ще раз протріть шубу, намагайтеся не намочити мездру. Повісьте хутряний виріб з чорнобурки на плічка, як слід розрівняйте і сушіть при кімнатній температурі.