Як створити швейне виробництво.

Швейне виробництво є одним із прибуткових видів бізнесу. Пошиття одягу, постільної білизни і рушників давно вже став популярний, що в свою чергу створило високу конкуренцію в даній сфері. Щоб ваші розрахунки на прибуток виправдалися, підійдіть до створення швейного виробництва серйозно - з калькулятором в руках і складеним бізнес-планом. Швейне виробництво дає хороші показники, якщо воно поставлено на промисловий рівень.
Вам знадобиться
  • - швейне обладнання (швейні машини, оверлоки, ґудзиковий автомат, розкрійне обладнання та столи);
  • - пакет документів для реєстрації свого підприємства.
Інструкція
1
Найкращий варіант для початку швейного виробництва, якщо ви вже з ним знайомі хоча б поверхово. Якщо ви шили одяг для себе і своїх близьких, то деякі деталі швейного справи вам вже відомі. Для організації швейного справи в промислових розмірах потрібно знати основні етапи виробництва. Швейних технологій досить багато, і їх необхідно вивчити в реальності. Запишіться на швейні курси або займіться вивченням потрібної літератури самостійно.
2
Вивчіть ринок швейного виробництва: вам потрібен стійкий попит на ту продукцію, виробництво м якій ви вирішили зайнятися. Окупити бізнес ви зможете тільки на затребуваною ринком продукції. Проаналізуйте конкурентів - це можна зробити по телефону, представившись потенційним замовником.
3
Обміркуйте фінансові питання бізнесу. Вам знадобиться досить велика кількість фінансів для організації швейного виробництва. Можливо, вам буде потрібно кредит у банку.
4
Підберіть необхідне для швейного виробництва приміщення. Вам потрібно шукати просторе приміщення, де можна буде розмістити все обладнання, сировину та готову продукцію і організувати робочі місця для персоналу. Як можливий варіант, можете розглянути роздачу надомної роботи швеям. В такому випадку ви заощадите на приміщенні для цеху, але вам доведеться розвозити працівникам всі потрібні матеріали.
5
Закупити необхідне швейне обладнання. Вартість всіх машин достатньо висока, тому більша частина вашого початкового капіталу піде на покупку устаткування.
6
Підберіть робочий персонал. Добре, якщо у вас вже є коло знайомих кваліфікованих швачок. Якщо працівників ще не вистачає, дайте оголошення в місцеву газету або на телебачення. Ви можете звернутися за допомогою в кадрове агентство або надрукувати оголошення для розклеювання по під'їздах будинків.
7
Зберіть потрібний пакет документів і зареєструйтеся в податкову службу. Знайдіть перших замовників і проведіть з ними успішні переговори. Починайте виготовляти свої перші замовлення.
Корисна порада
Пошукайте в свій бізнес хорошого бухгалтера з чистою репутацією. Це позбавить вас від безлічі проблем.