Як вибрати стільникового оператора.

Зараз на ринку мобільного зв'язку величезне число конкуруючих один з одним компаній. Різні оператори пропонують різні тарифи та послуги. Як же не помилитися і вибрати саме ту, що буде ідеально нам підходити?
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт компанії стільникового зв'язку. Адреса можна знайти в пошуковику. Розгляньте сам сайт. Зробіть акцент на дизайні, зручність пошуку потрібної інформації, новинних оновленнях і т.д. Дізнайтеся контактну інформацію: кількість салонів у вашому місті, номери телефонів, їх адреси, режими роботи. Важливий факт, чи є центри обслуговування зв'язку неподалік від вашого місця проживання або, наприклад, роботи.
2
Почитайте на різних форумах відгуки про компанію. Люди, які вже користуються послугами будь-яких компаній, нерідко діляться своїм досвідом.
3
Зателефонуйте в представництво оператора мобільного зв'язку в вашому місті. Зверніть увагу на характер дзвінка - платний він або безкоштовний. Прослухайте повідомлення робота-автовідповідача, оцініть його за обсягом і повноті довідкової інформації. Дізнайтеся, чи можна зв'язатися з оператором і поставити йому вас цікавлять.
4
Прийдіть в сам салон стільникового зв'язку. Оцініть обстановку: впорядкованість приміщення, чисельність персоналу, чи є черги і т.д. Попросіть у адміністратора видати вам прайс-лист і список послуг. Уважно ознайомтеся з ним. Зверніть увагу не тільки на список тарифних планів, але на такі, здавалося б, незначні речі, як простота і зручність зміни тарифу, якість самої зв'язку, обмеження зони покриття та інше. Прочитайте про додаткові послуги, їх вартість, особливо ті, якими збираєтеся найчастіше користуватися. Дізнайтеся кількість і способи оплати послуг даного оператора , систему штрафних санкцій, якщо така є.
5
Коли, нарешті, ви зберете достатньо потрібних відомостей про декілька оператора х стільникового зв'язку, зіставте їх з важливих для вас показниками і параметрами і тільки на основі цього зіставлення зробіть свій вибір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EMLOpjhtwNU