Як вилікувати хронічний аднексит. Які розсмоктувальні срадство вам призначили від спайок.

аднекситом називають запалення придатків матки, при хронічній формі якого утворюються спайки маткової труби з яєчником. Захворювання вважається чи не найпоширенішим з усіх патологій жіночої статевої сфери. Якщо гостра форма лікується в стаціонарі антибіотиками та іншими протизапальними ліками, то на стадії хронічного запалення велика увага приділяється фізіопроцедури (прогрівання і грязелікування), імунної захисті організму та фітотерапії.
Вам знадобиться
  • - борова матка;
  • - спирт 70% медичний;
  • - чистотіл;
  • - ромашка лікарська;
  • - квітки пижма;
  • - родіола четирехлепестная;
  • - грушанка круглолиста;
  • - насіння подорожника;
  • - трава левзеї сафлоровидной;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для приготування засобу проти спайок в малому тазу візьміть 50 грам борової матки і, подрібнивши, залийте 0,5 літра горілки. Наполігши 7 діб у темному місці, профільтруйте і приймайте по столовій ложці спиртового настою, розведеного в 100 мл теплої води, тричі на день за півгодини до їди або через 2 години після. Курс лікування - 3 тижні, потім 10-ти денну перерву і продовження лікування.
2
Одночасно робіть спринцювання наступним фітосборов. Візьміть по чайній ложці матки борової, ромашки, чистотілу і квіток пижма. Подрібнивши, залийте 500 мл окропу і потримайте на киплячій водяній бані 10-15 хвилин. Дайте відвару настоятися 2 години, потім процідіть і, розділивши його на 2 частини, додайте соду на кінчику ножа. Рідина для спринцювання не зберігайте більше доби, а соду додавайте перед застосуванням.
3
Другий лікарської травою, розсмоктувальної спайки в малому тазу, є родіола четирехлепестная, яку використовуйте такий спосіб. Візьміть по 5 грам родіоли і борової матки, заливши 450 мл окропу, настоюйте протягом 50-60 хвилин. Остудивши, процідіть. Приймайте по столовій ложці настою, змішаного з 5 грамами натурального меду, три рази на день за годину до їди: вранці - до 9 годин, в обід - о 14 годині, ввечері - о 19 годині. Намагайтеся чітко приймати в один і той же час. Курс - 14 днів прийом, 14 днів - відпочинок, чотири курси лікування.
4
При необхідності подальшого лікування приготуйте наступний збір. Візьміть по столовій ложці коренів родіоли четирехлепестной, насіння подорожника великого, трави левзеї сафлоровидной, по 2 столових ложки борової матки і грушанки круглолістной, подрібніть всі компоненти і залийте 250 мл горілки. Наполігши протягом семи діб в темному місці, процідіть і приймайте по 15 мл настоянки, розведених в 100 мл теплої води, тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування - 55-60 днів, потім двотижневу перерву і повторення курсу в міру потреби.
Зверніть увагу
Застарілі спайки малого тазу лікують шляхом хірургічного втручання.
Корисна порада
Якщо спайки утворилися недавно, і процес не зайшов глибоко, з хронічним аднекситом можна з успіхом впоратися тільки засобами народної медицини.