Як обставити велику кімнату.

Поступово відходять у минуле ті часи, коли великі кімнати практично у всіх квартирах обставлялися абсолютно стандартно - стінка, диван, два крісло і журнальний столик. Сучасні меблі та елементи декору дозволяють додати кімнаті певний стиль і риси індивідуальності. Як же обставити велику кімнату ?
Інструкція
1
Продумайте призначення приміщення. Зазвичай, велика кімната в квартирі грає роль вітальні.
2
Визначтеся зі стилем. Наприклад, обстановка кімнати, зроблена у східному стилі припускає лаконічність і компактність. В обробних матеріалах і меблів використовують, як правило, приглушені жовтувато-сірі тони. Цей стиль передбачає наявність ніші, з розташованою в ній вазою, а також присутність картин або каліграфічних написів в оформленні стін. Кількість меблів має бути мінімальним. Часто використовуються пуфи і низькі дивани, а також зсувні паперові рами або міжкімнатні перегородки. Для зонування простір можна використовувати різні підлогові покритія.Не менш популярний в оформленні віталень мінімалізм. Цей стиль припускає використання багатофункціональних предметів інтер'єру і мінімальної кількості елементів декору. При виборі колірного оформлення рекомендується застосовувати не більше трьох відтінків.
3
Визначте основні зони кімнати. Зазвичай, у вітальні виділяють, як мінімум, дві основні зони - громадську і приватну. Хоча, іноді, особливо якщо квартира не дуже велика за площею, у великій кімнаті розташовують ще і робоче місце. Візуально зонувати простір можна використовуючи різні перегородки, стелажі, ширми і подіуми.
4
Підберіть меблі відповідно до вибраного стилю. Продумайте розташування телевізора, комп'ютера, музичного центру. Наприклад, при використанні історичного стилю в оформленні кімнати, сучасну техніку рекомендується вміло маскувати тому її присутність порушить цілісність інтер'єру. Для великих кімнат, службовців, в першу чергу, місцем спілкування, рекомендується підбирати мобільну, легко видозмінюється меблі. Якщо ви любите приймати гостей, подбайте про достатню кількість сидячих місць.
5
Ретельно продумайте освітлення великої кімнати. Вітальня не повинна бути занадто темною. Правильно розподілені джерела світла допоможуть вам зробити акцент на тих чи інших деталях інтер'єру.
Корисна порада
Не рекомендується захаращувати простір кімнати зайвими меблями, особливо якщо ви використовуєте її в якості вітальні і в ній часто збираються ваші друзья.Следует пам'ятати, що темні стіни візуально зменшують простір і роблять приміщення зайво похмурим.
Маленьку кімнату легко зробити затишною. Це може бути дитяча, спальня, вітальня і навіть кімната-універсал. З 16 квадратних метрів зробіть свій особистий кабінет або кімнату студента. Оклейте кімнату світлими шпалерами, щоб вона здавалася більше. Використовуйте дзеркала для збільшення простору.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - предмети декору.
Інструкція
1
Обставте приміщення невеликими, але функціональними предметами меблів, якщо ця кімната єдина у вашій квартирі. Шафи й полиці вибирайте неглибокі, щоб вони не займали багато простору. Нижній ярус шафок зробіть закритим для речей, а верхні полиці залиште відкритими - повітряними, на них поставте книги, диски, сувеніри. Замість габаритної ліжка купите розкладний диван.
2
Якщо ви багато працюєте вдома, вам необхідний свій кабінет. Його легко зробити в 16-ти метровій кімнаті. Вибирайте світлі меблі, якщо, звичайно, не хочете створити злегка похмуру атмосферу англійської кабінету. Приділіть особливу увагу письмового столу, досить великим, з безліччю шухлядок. Крісло або стілець повинні бути зручними і не тісними, з деталями, що підтримують спину в потрібному положенні. На полицях розставте свою колекцію кубків або ще чогось, щоб пожвавити атмосферу кімнати.
3
Для спальні набір меблів зберіть в магазині, маючи при собі план кімнати. Консультанти підкажуть вам, що саме і якого розміру, потрібно придбати. Напевно, вийде кілька варіантів, з яких вибирайте відповідний вам за ціною та якістю. Не забудьте пухнастий килимок під ноги і дзеркало в красивій рамі.
4
Зробіть в цій кімнаті куточок для одного з членів сім'ї. Інтер'єр в ретро-стилі легко зробити зі старої бабусиної меблів. Знайдіть металеву ліжко, зніміть з неї стару фарбу і пофарбуйте свіжої - «смачного» кольору. Так само поступите з дерев'яним комодом з красивою різьбленням - обережно зчистити старий лак і покрийте новим засобом. Світлий килимок з візерунком, ситцеві фіранки і плюшеві іграшки чудово доповнять ретро-стиль кімнати.
5
16 метрів підійдуть і для дитячої, навіть для кількох дітей, якщо використовувати ліжко з двох ярусів. Меблі вибирайте яскраву, привабливу для ока дитини. Іграшки складіть у великий розписний скриню. Кілька спортивних предметів (скакалки, м'ячі, шведська стінка, баскетбольне кільце) необхідні для фізичного розвитку ваших дітей, тому виділіть для них кут в кімнаті. Поставте письмовий стіл і стілець, які регулюються по висоті, і кілька книжкових полиць для підручників.