Як знімати замок запалювання.

Якщо в автомобілі несправний замок запалювання, ремонтувати замковий механізм самостійно не варто. Справа в тому, що для здійснення ремонту такого роду буде потрібно просвердлювати корпус в певному місці, а з цим завданням добре впорається тільки фахівець. Тому для ремонту замкового механізму зверніться в спеціалізовану майстерню. А от знімати замок запалювання - точніше, тільки його електричну частину - можна і самостійно.

В принципі, з цим завданням можна впоратися навіть при наявності найпростіших інструментів, які напевно знайдуться у вашому бардачку або гаражі.

  1. Знімати замок запалювання, вірніше, демонтувати його вимикач, можна тільки після того, як буде зняти приладова панель. Тому для початку демонтуйте панель приладів, тоді замок рульового колеса буде доступний зверху.
  2. Видаліть захисний лак і відверніть два невеликих гвинтика, які розташовані з лівого і з правого боку від кріплення елементи з вимикачами замка рульового колеса.
  3. Після цього можна приступати безпосередньо до зняття вимикача замку запалювання. Для цього достатньо подати його назад і акуратно підняти.
  4. Якщо ви плануєте замінити старий вимикач замка запалювання новим, при його установці обов'язково зверніть увагу на те, наскільки точно приводний штифт замку входить в виїмку вимикача. Для фіксації вимикача замку запалювання укрутіть бічні гвинти і нанесіть зверху шар захисного лаку.
На автомобіль ВАЗ-2110-2112 встановлюється вимикач (замок) запалення типу 2110-3704005 або KZ-881 з пристроєм проти запірним пристроєм, блокуванням повторного включення стартера без попереднього вимикання запалювання і з підсвічуванням гнізда. Зняття і розбирання замку запалювання виробляється при його ремонті або заміні.
Вам знадобиться
  • - ключі і головки;
  • - викрутки і плоскогубці;
  • - молоток і зубило
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль до виконання операцій. Вийміть ключ із замка запалювання. Від'єднайте дріт від негативного висновку акумуляторної батареї. Для цього просто ключем ослабте гайку кріплення клеми і зніміть провід. Немає необхідності знімати позитивний дріт з клеми АКБ.
2
Зніміть рульове колесо, облицювання рульової колонки і блок підрульових перемикачів. Для цього викруткою з хрестоподібним лезом відверніть чотири болта кріплення облицювання рульової колонки і вигвинтите три гвинта, вкручених в кронштейн рульової колонки. Опустіть важіль регулювання рульової колонки вниз до упору і зніміть нижній кожух. Потім важіль підійміть до упору вгору, і зніміть верхній кожух.
3
Отсоедините роз'єм проводів, що йдуть від блоку підрульових перемикачів. Для зняття правого підрульового перемикача стисніть пальцями фіксатори (зверху і знизу) і демонтуйте його. Аналогічним чином зніміть лівий підрульовий перемикач. Для демонтажу соединителя підрульових перемикачів послабте стягнутий болт за допомогою торцевої головки, від'єднайте дроти звукового сигналу і зніміть сам з'єднувач.
4
Щоб зняти рульове колесо викруткою з плоским лезом піддіньте накладку кнопки звукового сигналу і зніміть її. Після цього хрестоподібної викруткою відкрутіть два гвинти кріплення кришки рульового колеса і зніміть кришку. Потім зніміть рухливий контакт звукового сіганала, вивернувши три гвинти його кріплення і від'єднавши провід
5
Торцевой головкою на 24 відверніть гайку кріплення рульового колеса. При цьому до кінця гайку, не знімайте. Здійснюючи погойдують,, потягніть рульове колесо на себе, щоб зняти його з валу. У разі зриву його з валу незнята гайка убезпечить особу від травми. При дуже щільною посадці керма попросіть помічника тягнути рульове колесо. При цьому одночасно робіть удари молотком через вибивання з м'якого металу по торця рульового вала.
6
Отсоедините провід контактного кільця рульового колеса. Після чого зніміть саме кільце, відвернувши хрестоподібної викруткою три гвинта його кріплення. Після цього зніміть блок підрульових перемикачів, зблокований з вимикачем (замком) запалювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l4Rzm0dQHJg
Корисна порада
При заміні замка запалювання замініть електронні кодові елементи (транспондери) в голівках ключів запалювання нового замка відповідними кодовими елементами ключів від замка запалювання, знятого з автомобіля. Процедуру навчання після такої заміни не проводьте.