Як розблокувати симку.

Деякі сім-карти налаштовані на запит чотиризначного пін-коду (PIN 1) при увімкненні. Без введення апарат може працювати тільки в демо-режимі і відправляти дзвінки тільки на номери екстреного виклику. Після триразового неправильного введення пін-коду телефон блокується, але не повністю.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон;
  • Сім-карта з документами на неї.
Інструкція
1
Якщо ви випадково заблокували телефон, не зневіряйтеся. Знайдіть документи на «сімку». Там обов'язково вказані всі коди (обидва ПІНу і обидва Пака), задані за замовчуванням. Зараз вам буде потрібно код PUK 1.
2
Введіть на телефоні комбінацію: ** 05 * PUK1-код * PIN1-код * PIN1-код # - і кнопку виклику.
Зверніть увагу
Якщо документи втрачено, вам з паспортом доведеться їхати в офіс оператора зв'язку. Якщо телефон оформлений на іншу людину, їхати доведеться ему.После десятикратного неправильного введення коду PUK1 сім-карта повністю блокується, доведеться їхати з документами в офіс оператора. За замовчуванням PIN 1, як правило, встановлюється такий: 1234 або 0000.
На sim-карті зберігаються повідомлення, номера телефонів, відео, фотографії і багато іншого, що може бути дуже важливою або навіть секретною інформацією. Щоб дана інформація не стала доступною для третіх осіб, sim-карти захищаються PIN-кодом (кодом доступу до карти), що видається разом з sim-картою та Сото з чотирьох цифр. Після введення його три рази неправильно, sim-карта буде заблокована. В даному випадку необхідно знати, як її розблокувати.
Інструкція
1
Скористайтеся ще одним виданими вам при покупці sim-карти PUK-кодом, який складається з дев'яти цифр. Після його введення на екрані мобільного телефону з'явиться пропозиція про заміну PIN-коду, який ви повинні придумати самі. Після даної процедури sim-карта розблокується, і ви зможете користуватися телефоном.
2
Якщо ви неправильно ввели десять раз PUK-код, то в цьому випадку вам необхідно звернутися в головний офіс свого стільникового оператора з паспортом, де вам або видадуть код, або замінять стару sim- карту на нову. В останньому випадку відновити інформацію, яка зберігалася на карті, буде неможливо, але зате ви зможете користуватися колишнім номером телефону і тарифним планом.
3
Деякі стільникові оператори можуть надати PUK-код по телефону. Для цього зателефонуйте за безкоштовним номером телефону оператора стільникового зв'язку, назвіть свої паспортні дані і іншу інформацію, яку попросить вас надати операціоніст. Якщо всі дані ви назвете вірно, вам скажуть код.
4
Деякі мобільні телефони можна розблокувати, набравши комбінацію: ** 05 * PUK * новий PIN-код * новий PIN-код #.
5
Щоб не допустити можливість блокування sim-карти через неправильне набраного коду, відключіть на своєму мобільному телефоні функцію перевірки PIN-коду. Але в цьому випадку пам'ятайте, що в разі втрати телефону вашими даними, що знаходяться на sim-карті, зможуть безперешкодно скористатися сторонні особи.
6
Якщо sim-карта була заблокована не через неправильно введеного PUK-коду, а оператором вашої стільникового зв'язку, наприклад, якщо ви протягом тривалого часу не вносили оплату за користування послугами зв'язку або просто довго не користувалися нею, то відновити ви її зможете, звернувшись до головного офісу вашого стільникового оператора з паспортом.